"Netflix" serialo "Friends from College" plakatas

„Draugai iš koledžo“ – internetinės televizijos platformos „Netflix” originalus komedijos žanro serialas, sukurtas Nicholo Stoller ir Francesca Delbanco. Pirmas sezonas susideda iš aštuonių pusvalandžio trukmės serijų. Serialo premjera „Netflix” įvyko 2017 m. liepą.

Šiame seriale nepagarbiai vaizduojamos tragiškos bėdos, susijusios su artimai bendravusia Harvardo koledžo absolventų grupe. Visi draugai kartu dalijasi ambicingais išgyvenimais Niujorke.

Aštuonių serijų komedija pasakoja apie šešis buvusius Harvardo koledžo draugus, kurie iš naujo susitiko Niujorko mieste. Veikėjai, iš koledžo laikų, suaugę, pasikeitę, tačiau neramūs ir ne itin laimingi. ,,Draugai iš koledžo‘ yra komedija apie šešis veikėjus, tačiau pagrindiniai iš jų yra Ethan ir Lisa, susituokusi pora, kurią vaidina Keegan-Michael Key ir Cobie Smulders. Pora ką tik persikėlė į miestą, nes Lisa susirado darbą Wall Street įmonėje, kuri yra niūriai šiurkšti ir seksistinė, net pagal “Wall Street Wolf” standartus.

F

Šis Lisos žingsnis yra ypač sunkus jos vyrui Ethanui, literatūriniam romanistui, kuris išgyvena vidurio amžiaus krizę, nes baigęs Harvardą, jis kartą ar du kartus per metus palaikė ryšius su buvusia tuometine koledžo mergina Sam (Annie Parisse).

FRIENDS FROM COLLEGE

„Idėja yra tai, kad jie nežiūri į tai, kaip į romantiką (tai taip pat gali paaiškinti, kodėl seksas nėra toks puikus). Neromantiškai romantiška yra tai, kad Ethan ir Sam vis dar gyvena praeitimi, nors patys to nepažįsta. Pagrindinė šou tema yra nostalgija, kaip mes ilgimės savo praeities ir kaip tai mus žlugdo“ – pasakojo serialo kūrėjas Nicholo Stoller.

friends-college

Stoller kartu su savo žmona ​​Francesca Delbanco kartu sukūrė „Draugai iš koledžo” ir kartu kuria daugelį epizodų. Kaip ir jų personažai, tiek Stoller, tiek Delbanco išvyko į Harvardą, nors jie susitiko tik praėjus keleriems metams po baigimo. Jis sakė, kad šis serialas yra „ekstremalioji versija“ jų paties draugų grupelės iš Harvardo. Keletas tų Harvardo draugų dabar yra rašytojai.

„Draugai iš koledžo“ nėra maloniai žiūrimas serialas. Didžiausias serialo „trūkumas“ yra tai, kad jis kartais pervertina auditorijos toleranciją, žiūrint, kaip veikėjai susimauna įvairiose situacijose. Stollerio šmaikšti nuomonė apie suaugusius žmones, kurie, lyg maži vaikai naudoja suktukus, kad nuramintų stresą – instriguoja. Tačiau išlieka aštrus klausimas ar tai labiau jokinga ar visgi graudu…

Taip pat skaitykite: TOP 10 visų laikų geriausių komedijų

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: