Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Dešimtys tūkstančių Šiaurės Korėjos karių ir civilių gyventojų penktadienį dalyvavo didžiuliame mitinge ir demonstracijoje Pchenjane, masiškai pademonstruodami paramą galimam kariniam smūgiui Jungtinėms Valstijoms.

Mitinge didžiulėje Pchenjano Kim Il Sungo (Kim Ir Seno) aikštėje dalyvavo kareiviai, veteranai, darbininkai ir studentai, visi vilkintys karines uniformas. Jaunojo šalies lyderio Kim Jong Uno (Kim Čen Uno) nebuvo.

Valstybinė televizija pranešė, kad mitingu buvo išreikšta parama Korėjos liaudies armijos (KLA) aukščiausiosios vadovybės antradienio sprendimui, kurį penktadienį ratifikavo Kim Jong Unas: parengti smūgiams šalies strateginius raketinius dalinius.

“Tas pareiškimas buvo Korėjos liaudies armijos ultimatumas JAV imperialistams”, – mitingo pradžioje paskelbė pranešėjas.

Po milžiniškais Kim Jong Uno tėvo Kim Jong Ilo (Kim Čen Iro) ir senelio Kim Il Sungo portretais susirinkusios kariškių ir civilių žmonių minios žadėjo savo ištikimybę dabartinei vadovybei.

“Tapkime šautuvais ir bombomis mūsų gerbiamam lyderiui Kim Jong-Unui!” – skandavo jie, vieningai iškeldami į orą kumščius.

Mitinge kalbėjo kariškiai ir partijos pareigūnai, kurie ragino Šiaurės Korėjos armiją smogti “negailestingą smūgį” JAV žemyninei daliai ir JAV karinėms bazėms Ramiajame vandenyne bei Pietų Korėjoje.

“Mes visi pasirengę juos nušluoti dėl galutinės mūsų pergalės”, – sakė karininkas Kwon Yong Cholas (Kvon Jong Čolas).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto
tinklalapiuose be raštiško UAB “BNS” sutikimo draudžiama.

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: