© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Supermenas ir Betmenas turi suvienyti jėgas naujame filme, tai paskelbė jo režisierius ir šiemetinio blokbasterio “Žmogus iš plieno” (Man of Steel) studija.

Filmą režisuos Zackas Snyderis (Zakas Snaideris), plačiai giriamas už Spermeno franšizės praėjusio mėnesio tęsinį, kurio pagrindiniame vaidmenyje puikiai pasirodė britas Henry Cavilas (Henris Kavilas).

Kas vaidins Betmeną, dar neaišku, nes Christianas Baleas (Kristiamas Beilas) sakė, kad padžiovė savo peleriną po trečios ir paskutinės, praėjusiais metais pasirodžiusios “Tamsos riterio” (Dark Knight) dalies.

Dviejų superherojų juosta gali būti laikoma “Warner Bros” bandymu pakartoti rekordinę praėjusių metų megahito “Keršytojai” (The Avengers), kuriame vaidina “Marvel” herojai, sėkmę.

“DC Entertainment” bosė Diane Nelson (Dajan Nelson) pridūrė: “Supermenas ir Betmenas drauge didžiajame ekrane yra išsipildžiusi DC gerbėjų svajonė”.

Naujosios juostos filmavimas turi prasidėti kitais metais, o išleisti ją planuojama 2015 metų viduryje.

“Žmogus iš plieno” sulaukė didelės komercinės sėkmės ir nuo demonstravimo pradžios praėjusį mėnesį jau uždirbo daugiau kaip 600 mln. dolerių. “Tamsos riterio sugrįžimas” (The Dark Knight Rises) pernai uždirbo daugiau kaip 1 mlrd. dolerių.

“Keršytojai” pagal “Marvel” komiksus apie Geležinį žmogų, Torą, Kapitoną Ameriką ir Halką visame pasaulyje uždirbo 1,5 mlrd. dolerių “Warner” konkurentams “Disney”.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: