Organizatorių archyvo nuotr.

Norite nors trumpam pabėgti nuo kasdieninių darbų, buities ir ieškote kelionės krypties savo poilsiui? Turkija – puikus pasirinkimas.

Turkija yra kontrastų šalis, su puikiu klimatu, maistu, gamta, pramogų įvairove bei kurortais, pritaikytiems įvairiems keliautojų poreikiams, populiariausi iš jų:

Antalija

Šis kurortas primena didmiestį, čia gausu viešbučių, pramogų, barų, prekybos centrų, vyksta daug kultūrinių renginių. Antalija yra vienas iš populiariausių kurortų, jį dažniausiai renkasi aktyvios veiklos ir pramogų ištroškę jaunuoliai ir poros. Be kultūrinių renginių Antalija gali pasigirti ir puikiais paplūdimiais, įlankomis, kuriose galėsite nardyti ir susipažinti su povandeniniu gyvūnijos pasauliu. Tad jeigu mėgstate šurmulį, pamogas ir gražius paplūdimius, Antalija puikus pasirinkimas Jums.

Kemeras

Kitaip nei Antalija, šis kurortinis miestelis yra ne toks triukšmingas, labai jaukus, garsėja viešbučių kokybe ir įvairove. Poilsis Kemere bus kiek ramesnis nei Antalijoje, galėsite mėgautis ramiu poilsiu ir pabėgti nuo miesto šurmulio. Kemeras yra išsidėstęs kalnų papėdėje, tad Jus pasitiks nuostabūs gamtos vaizdai, su nuostabiomis panoramomis saulėlydžiui stebėti. Kadangi miestelis nėra didelis, jį galima apeiti ir pėsčiomis, o pramogas užmiestyje lengvai pasieksite vandens transportu. Poilsis Kemere, patiks tiem, kas vertina kokybę ir ramų poilsį, nuostabios gamtos, kalnų, sodų, parkų apsuptis bei miestelio krantus skalaujanti žydra jūra Jūsų poilsį pavers nepamirštamu.

Alanija

Kurortas, kuris turi viską. Didelis viešbučių pasirinkimas, didingos pilys, siauros senamiesčio gatvelės, skaidrus vanduo, dideli paplūdimiai bei prieinamos kainos. Alanijos kurorte patiks tiek jaunimui, tiek poroms su vaikais. Alanija gali pasigirti minkšto smėlio paplūdimiais, nuo Alanijos pilies kalno atsiveriančia užburiančia panorama, ilgu maudymosi sezonu, skaniu maistu, aktyviu naktiniu gyvenimu bei kitais privalumais. Alanijos įvairovė leidžia pasirinkti poilsį, kuris patenkintų net išrankiausio poilsiautojo norus, tad tai puikus pasirinkimas, jeigu nenorite ne tik pailsėti, papramogauti, bet ir neišlaidauti, čia puikūs viskas įskaičiuotapasiūlymai, tad galėsite tiesiog mėgautis puikiomis atostogomis.

Nieko nelaukite, kraukitės lagaminus ir leiskites į nuostabias atostogas saulėtosios Turkijos kurortuose, dideli įspūdžiai garantuoti!

Užsakymo Nr. KMC210161

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: