© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Kilnojamųjų ir stacionarių televizijos stočių gamintoja ir integruotoja Šiaulių bendrovė “Televizijos ir ryšio sistemos” šiemet planuoja rekordinius pardavimus ir plėtrą naujose eksporto rinkose – Afrikoje ir arabų šalyse.

“Pernai gruodį pasirašėme didžiausią sutartį įmonės istorijoje – už 13 mln. eurų Gruzijoje netoli Batumio esančiame Urekio mieste statomoje vasaros koncertų salėje įdiegsime moderniausias garso, šou ir šviesos efektų, scenos, šviesos diodų ekranų ir TV transliacijų inžinerines sistemas”, – “Verslo žinioms” teigė “Televizijos ir ryšio sistemos” vadovas Gediminas Abartis, pasak kurio, šis užsakymas labiausiai prisidės prie rekordinių planuojamų pardavimo pajamų, kurios šiemet sudarys 23,2 mln. eurų ir bus daugiau nei du kartus didesnės nei 2014 metais.

Anot G. Abarčio, pernai įmonės pajamas apkarpė sudėtinga padėtis Ukrainoje, vienoje buvusių svarbių “Televizijos ir ryšio sistemos” rinkų, tačiau šią netektį kompensuoja užmegzti ryšiai su JAV bendrove “TCI International”, kuri padėjo įmonei įžengti į Afrikos rinką – įmonėpagamino ir patiekė dešimtis mobiliųjų TV stočių Alžyro, Nigerijos užsakovams, neseniai mobiliųjų stočių iškeliavo į Ganą ir Malavį, o šiems metams pasirašytos sutartys ir suplanuoti mobiliųjų TV stočių užsakymai Marokui ir Etiopijai.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: