© Aliaus Koroliovo nuotr.

Penktadienį naujai atsidaręs restobaras “O panda nekanda” subūrė nestandartiškai mąstančius tiek vilniečius, tiek kauniečius. Atsinaujinusios vietos herojus Panda sukvietė artimiausius draugus nestandartiškai paminėti savo namų atidarymą.

“Aš esu Panda – Panda, kuri nekanda. Mane persekiojo, prie manęs kabinėjosi, aš pati paklydau, bet su drakonu pagaliau įveikėm priešus”, – sakė atsinaujinusios vietos herojus Panda.

Ši vieta – žmonėms, kurie prieš normas. Anot Pandos, “Kaune turi būti erdvė, kur jaukiai jaustųsi visi tie, kurie prieš standartus ir už kokybę. Jos sieksime tiek kurdami atitinkamą interjerinę atmosferą, tiek specialų meniu”.

Renginio metu praeivių ir svečių akį traukė ir atsisėsti viliojo lauke ir viduje išstatyti motociklai, kurie čia svečiavosi tik tam vakarui. Nors jie nėra pastovi interjero detalė, nes jais važinėja šios vietos herojaus Pandos bendraminčiai, Panda tikina, kad jie čia bus dažnas svečias.

Vakaro muzikinę atmosferą kūrė muzikos ir vakarėlių vilkas Liudas St.Stereo, seksualioji Akvilina, boksininkas – kvietęs vietoje susiremti su juo, odinės striukę tik per šventes nusiimantis Justinas Jarutis.

Kauno miesto senamiestyje esančios vietos interjeras – nestandartinis. Restobaro erdvei dekoruoti naudotas grūdintas plienas – jis pagrindinis šios vietos interjero akcentas. Vien ant sienų ir lubų čia iškabinta 3 km grandinės. Visi baldai yra rankų darbo, specialiai kurti šiai erdvei, o nerūdijančio metalo šviestuvai – sušaudyti 400 šūvių.

Ypatingas dėmesys ir meniu, kuris sudarytas taip, kad jame dominuoja lietuviški produktai: tikra lietuviška jautiena, daržovės. Vietos šefas su komanda daug produktų gamina tiesiog vietoje, kaip duoną ar sūrį.

O padnda nekanda 2

O padnda nekanda 3

O padnda nekanda 4

O padnda nekanda

© Aliaus Koroliovo nuotr.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: