Pexels.com archyvo nuotr.

Stambulas, senas miestas tarp dviejų kontinentų, paslaptingas ir egzotiškas, žinomas ne tik dėl savo įspūdingos istorijos ir architektūros, bet ir dėl savo nuostabaus maisto. Turkijos virtuvė yra viena iš labiausiai įvertintų pasaulio virtuvių, o Stambule galite rasti jos geriausius pavyzdžius. Nuo gurmaniškų restoranų iki mažų gatvės prekeivių, šiame mieste skonio paletė yra be galo įvairi.

Kai kurie patiekalai, kuriuos reikėtų paragauti:

1. Kebabai: Nors kebabai yra žinomi visame pasaulyje, Stambulo versija yra visiškai kitokia. Čia jie gaminami iš kokybiškos mėsos ir patiekti su šviežiomis daržovėmis bei prieskoniais.

Organizatorių archyvo nuotr.

2. Mezė: Tai yra rinkinys užkandžių, kurie paprastai patiekti prieš pagrindinį patiekalą. Jie gali būti tiek šalti, tiek karšti, ir juose gali būti įvairių ingredientų, tokiose kaip baklažanai, jogurtas ar alyvuogių aliejus.

Organizatorių archyvo nuotr.

3. Baklava: Tai yra saldus desertas, kuris gaminamas iš sluoksniuotos tešlos, riešutų ir sirupo. Jo saldumas yra kompensuojamas kartaus pistacijų skoniu.

Organizatorių archyvo nuotr.

Vietinės Turgavietės: Stambulo Virtuvės Širdis

Tačiau, jei norite patirti tikrąją Stambulo virtuvę, turėtumėte apsilankyti vietinėse turgavietėse. Čia galite rasti šviežiausius ingredientus ir patirti tikrąją Stambulo atmosferą.

Vilnius Stambulas: Kelionė tarp Kultūrų

Vilnius Stambulas yra populiari skrydžių maršruto tarp dviejų sostinių. Per šią kelionę galite pamatyti abiejų šalių kultūrų skirtumus ir panašumus, o svarbiausia – paragauti nuostabaus maisto.

Stambulo Skonio Atsiminimai

Grįžęs iš Stambulas Vilnius, jūs ne tik turėsite daug puikių atsiminimų, bet ir naujų skonių įspūdžių. Stambulo maistas yra ne tik gardus, bet ir labai įdomus. Kiekvienas patiekalas pasakoja istoriją apie šio senojo miesto kultūrą, tradicijas ir žmones.

Tai yra tik kelios priežastys, kodėl Stambulo maistas yra toks ypatingas. Kita karta, kai planuosite kelionę, būtinai apsilankykite šiame nuostabiame mieste ir leiskite savo skonio receptoriams keliauti po jo gatves.

Partnerių turinys

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: