Pexels.com archyvo nuotr.

Vasarą daug laiko praleidžiame gamtoje. Savaitgaliai su draugais, skanus maistas, puikus oras – visa tai asocijuojasi su vasara. O kur geriausia ir smagiausia poilsiauti? Skirtingi žmonės atsakytų vis kitaip. Tačiau atsirastų daug tokių žmonių, kurie mielai mėgautųsi poilsiu sode. Mediniai sodo nameliai neatsiejami nuo šios vietos.

Aptarkime, kokie yra medinių sodo namelių, kitaip dar vadinami vasaros nameliais, privalumai?

Taupo energiją

Iš medienos pagaminti vasarnamiai yra puikus pasirinkimas, jei esate pavargę nuo didelių elektros energijos ir komunalinių paslaugų sąskaitų. Daug medinių vasarnamių turi ypatingas energiją taupančias savybes, kurios padės sutaupyti pinigų elektros sąskaitoms. Be to, mediena yra natūralus izoliacinis elementas ir efektyviai izoliuoja ir reguliuoja šilumą bei šaltį medinių sodo namelių viduje. Be to, tokie nameliai pasižymi puikiomis garso izoliacinėmis savybėmis.

Ekonomiški bei pigesni

Palyginti su kitomis pastatų konstrukcijomis, pagamintomis iš plytų, betono ir akmens, mediniai vasarnamiai yra ekonomiškesni ir daug pigesni. Geriausias būdas pasinaudoti šia ekonomine medinių vasarnamių savybe yra samdyti ekspertus, kurie atidžiai planuotų statybą, kad padėtų jums sutaupyti šiek tiek daugiau pinigų.Taip pat spartesnė medinių vasarnamių statyba reiškia daugiau pinigų taupymo.

Architektūrinis universalumas

Mediniai sodo nameliai, ypač kampiniai sodo nameliai, turi universalias formas ir architektūrinį dizainą, tačiau jie vis tiek išlieka puikūs.Investicijoms į vasarnamius ar sodo namelius gali būti tam tikrų apribojimų, pvz., nuosavybės apribojimai, pastatymo linijos, parametrai ir esamas vietovės vaizdas. Nėra erdvės problemų, nes galite pakeisti savo vasarnamį ir pritaikyti pagal turimas erdves.

Draugiški gamtai

Nereikia nė sakyti, mediniai vasarnamiai, sodo nameliaiyra pagaminti iš medžio arba medienos statybinių medžiagų. Tai yra atsinaujinantys ir tvarūs produktai, kurie gaminami nenaudojant iškastinio kuro, dėl kurio atsiranda žala aplinkai.Medinės konstrukcijos dėl jų statybinių medžiagų gali aktyviai sumažinti anglies pėdsaką ir apsaugoti aplinką, nes sugeria atmosferoje esantį anglies dioksidą.

Statykite medinį sodo namelį ir tikrai nenusivilsite. Juk mediena – ekologiška, draugiška gamtai, ilgaamžė medžiaga, kvepianti mišku.

Užsakymo Nr. KMC180073

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: