Tadas Miliauskas/Organizatorių archyvo nuotr.

Nesinori tamsaus žiemos vakaro praleisti vienam? Mėgsti gyvą, jausmingą muziką? Jeigu atsakymas „taip“ – jau neužilgo turėsi puikią progą pasimėgauti lyriškomis dainomis bei kvapnia kava.

Jau gruodžio 17 dieną, 18 val., Vero Coffee House (Kęstučio g. 70) Kauno Technologijos universiteto (KTU) Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto Studentų atstovybė SHM pasirūpins, kad vakaras nebūtų toks niūrus ir žiemiškas, o kava taip greit neatšaltų naujame, alternatyvų neturinčiame renginyje –  „Aš, tu ir muzika“.

Kiekvienas atvykęs galės džiaugtis šiltu puodeliu kapučino ir lyriškais akordais, kurie nuspalvins pilką kasdienybę bei leis atsipalaiduoti. Talentingi Lietuvos dainininkai, maloni bei jauki atmosfera ir, žinoma, prasminga prieš Šv. Kalėdas širdžiai šilumos suteikianti muzika, stebins Kauno miesto gyventojus. Atvykusieji galės išklausyti daugiau nei penketo atlikėjų , kurie paruoš tikrai naujas bei visiems jau gerai žinomas dainas.

Ieva Ščerbinskaitė/Organizatorių nuotr.

Viena iš vakaro viešnių – nuostabaus balso savininkė Ieva Ščerbinskaitė, bandžiusi užkariauti publiką X faktoriuje džiugins visus savo dainomis. Antras, nors ir mažiau žinomas atlikėjas, Lietuvos talentuose jau seniai nuaidėjęs Tadas Miliauskas, įneš šilumos su savo kūryba. Svarbu yra tai, jog bus galimybė su dainininkais susipažinti ir pabendrauti artimiau, neoficialioje aplinkoje. Taigi, jeigu nusprendei šiais metais nemiegoti žiemos miegu – žadink draugus ir artimuosius bei atsimink, jog esi laukiamas jau gruodžio 17 dieną ten, kur aš, tu ir muzika sukursime nepamirštamą atmosferą.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: