Organizatorių archyvo nuotr.

Šiais metais legendiniam Lietuvos balsui – Virgilijui Noreikai sukaks 78. 

Profesorius, aukščiausių Lietuvos ir kitų šalių apdovanojimų kavalierius, vis dar dainuojantis ir gan aktyviai koncertuojantis Maestro nusprendė pasitraukti iš aktyvios vokalo veiklos didžiojoje scenoje…Tai nereiškia, kad mes nebegirdėsime jo dar vis nuostabaus balso… tai reiškia, kad šis didis menininkas tiesiog pareiškia“ gana“, laikas sustoti…ir gal būt užleisti Lietuvos tenorų karaliaus karūną jaunam talentingam tenorui, gal būt vienam iš daugelio jo mokinių, gal būt ateityje irgi tapsiančiam legendiniu tenoru. Taigi, būtent norint pažymėti šį Maestro žingsnį, pagerbiant jo neblėstanti talentą ir sumanytas 7 koncertų ciklas. Septintasis  koncertas – „AČIŪ UŽ MEILĘ, BRANGŪS KAUNIEČIAI“ vyks Kaune rugsėjo 21 d.

Koncerto “AČIŪ UŽ MEILĘ, BRANGUS KAUNIEČIAI” pokyčiai:

Koncerte dainuos Merūnas Vitulskis, kuris dėl savo mokytojo Maestro Virgilijaus Noreikos, baigiamojo turo per Lietuvą koncerto legendinėje Kauno Sporto halėje, perkėlė savo užsienio gastrolių koncertus.

Kartu su Merūnu, pagerbti mūsų operos legendos, atvyksta jauna, bet jau spėjusi pagarsėti Europos operinėje scenoje, dainininkė Mihaela Marcu.

Tiesa, dėl užimtumo Diuseldirfo Operos Teatre, koncerte negalės dainuoti, puikusis Lietuvos baritonas Laimonas Pautienius.

Daugelio kauniečių ir kitų Lietuvos miestų gyventojų pageidavimu perkeliamas koncerto “AČIŪ UŽ MEILĘ, BRANGUS KAUNIEČIAI”  pradžios laikas iš 19 val. į 17val.

Tad, mielieji, baigiamasis turo per Lietuvą koncertas įvyks kaip ir numatyta –

2013 metų Rugsėjo 21 dieną, Legendinėje Kauno Sporto Halėje 17 val.

Bilietus patina: Bilietai.lt

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: