ELTA / Josvydo Elinsko nuotr.

Mecenavimo taryba nacionalinio mecenato vardą pasiūlė suteikti UAB „Tesonet Global“ įkūrėjams Tomui Okmanui ir Eimantui Sabaliauskui už skirtą 1 mln. 22,5 tūkst. paramą viešajai įstaigai „Mėlyna ir geltona“.

Kaip skelbiama Kultūros ministerijos pranešime, taip pat taryba siūlo Vilniaus miesto savivaldybės mecenatų vardus suteikti UAB „Arimex“ įkūrėjui ir direktoriui Arnui Jurskiui už 296,5 tūkst. eurų paramą visuomeninei organizacijai „Gelbėkit vaikus“ bei viešosios įstaigos „PK Fondas“ direktoriui dr. Pranui Kizniui, skyrusiam 533,2 tūkst. eurų paramą Nacionaliniam muziejui Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmams.

Bendruomenės mecenatų vardus Mecenavimo taryba siūlo suteikti UAB „ACME grupei“ už skirtą 100 tūkst. eurų paramą paramos fondui Vilniaus universiteto fondas ir taip pat šiam fondui 100 tūkst. eurų skyrusiai Juozapavičių šeimai (UAB „AIM investicija“).“

Ministerija pažymi, kad sprendimą dėl nacionalinio mecenato vardo suteikimo priims Vyriausybė, dėl savivaldybės mecenatų – Vilniaus miesto savivaldybės taryba, dėl bendruomenės mecenatų – Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

Mecenatų vardai įrašomi į Mecenatų knygą, kuri pildoma ir saugoma Nacionaliniame muziejuje Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose.

ELTA 

Rekomenduojame

Naujienų agentūros ELTA informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "NAUJIENŲ AGENTŪRA ELTA" sutikimo draudžiama.
 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: