Kaunas.lt archyvo nuotr.

Rekonstruotuose „Girstučio” rūmuose veikiantis Kauno plaukimo centras pradeda rudens sezoną.

Nuo šios savaitės pradžios centras lankytojus priima nuo 6.30 val. iki 21.30 val. Kaip galima įvertinti pirmuosius du Kauno plaukimo centro veiklos mėnesius? Į šį klausimą atsakė centro direktorius, buvęs profesionalus plaukikas Mindaugas Špokas.

„Per du veiklos mėnesius Kauno plaukimo centras sulaukė 8 tūkstančių lankytojų. Be to, vasaros metu vykusioje 10 dienų stovykloje 351 moksleivis buvo išmokytas plaukti. Taip pat surengėme atvirų durų dienas, pritraukusias 300 tėvų, kurie dar nebuvo galutinai apsisprendę dėl atžalų popamokinės veiklos. Bene džiugiausia naujiena yra ta, jog visos vaikų grupės jau suformuotos, t.y 620 vaikų mokysis plaukti, sieks sportinių aukštumų. Deja, visi vaikai netilpo, „už brūkšnio” atsidūrė apie 150 vaikų, daugumai jų teks palaukti kitų metų pradžios. Šie pasiekimai galėtų būti geras pavyzdys kitiems Lietuvos miestų baseinams, kaip sugeba tvarkytis biudžetinė įstaiga”, – tvirtino Kauno plaukimo centro direktorius Mindaugas Špokas.

Anot M. Špoko, buvo keli atvejai, kuomet lankytojai netilpo ne tik į greta „Girstučio” rūmų esančią automobilių stovėjimo aikštelę, tačiau ir į patį Kauno plaukimo centrą.

„Visko gali būti, kad tokių atvejų bus ir ateityje. Todėl nuo rudens pradžios mes diferencijuojame laikus su skirtingais įkainiais, kad kiekvienas žmogus atrastų sau tinkamą laiką”, – aiškino centro vadovas.

Pasak Kauno plaukimo centro direktoriaus pavaduotojos Mildos Šeibokaitės, nuo rugsėjo 2 d. pirmadieniais ir ketvirtadieniais, nuo 10.30 iki 11.00 val. senjorams dovanojama mankšta vandenyje. Tuo tarpu nėščiųjų mankšta vandenyje vyks antradieniais ir penktadieniais, nuo 10.30 iki 11.15 val.

„Dar viena gera naujiena lankytojams, turintiems vienkartinius arba mėnesinius leidimus. Jiems nauji „Aqua aerobikos” užsiėmimai rugsėjį bus nemokami”, – tvirtino M. Šeibokaitė.

„Turime puikius trenerius. Tik vienas iš jų nėra tapęs Lietuvos čempionu, tad galite įsivaizduoti, kokia naudinga patirtis ir žinios pasieks baseino lankytojus. Dar vienas svarbus akcentas yra tai, jog turime stiprią vandensvydžio vaikų komandą, ateityje planuojame baseine žaisti krepšinį, kitus žaidimus, tokiu būdų vaikus dar labiau skatinsime domėtis plaukimu”, – kalbėjo M. Špokas.

Anot direktoriaus, savaitgaliais Kauno plaukimo centre ypatingai laukiamos šeimos, kurioms bus taikomos ženklios nuolaidos.

„Džiaugiamės, jog pirmi plaukimo centro mėnesiai yra sėkmingi. Ypatingai džiugu dėl baseino vadovybės požiūrio: pirmiausia ateina idėjos, daroma konkreti veikla, o ne tik prašoma lėšų iš miesto biudžeto. Tikiuosi, jog kiti miesto baseinai šiuo klausimu pasitemps. Žinoma, stengtis ir tobulėti visada yra kur, galbūt netolimoje ateityje baseino vandenį šildys saulės baterijos, kaip kad dabar Kauno miesto savivaldybėje. Kitais metais taip pat tęsime tikrai svarbią ir naudingą iniciatyvą ir stengsimės, kad kuo daugiau trečiokų išmoktų plaukti. Girdėjau, kad jau ir kitos Lietuvos savivaldybės seka mūsų pavyzdžiu”, – sakė Kauno meras Andrius Kupčinskas.
Šį pirmadienį Kauno plaukimo centras užbaigė vasaros sezoną. Nuo šiol darbo dienomis centras dirbs nuo 6.30 val. ryto iki 21.30 val., o savaitgaliais lankytojus pasitiks nuo 10 val. iki 18 val.

Rekonstruotas „Girstučio” kompleksas buvo atidarytas šių metų birželį. Jo rekonstrukcija kainavo apie 21 mln. Lt. „Girstučio” rūmuose veikiančiame Kauno plaukimo centre lankytojai gali naudotis moderniausiu šalyje 50 m ilgio baseinu, 25 m ilgio baseinu, pirčių kompleksu, sūkurinėmis voniomis ir nusileidimo takeliu. Dar šįmet Kauno plaukimo centre planuojama įrengti treniruoklių salę.

Reklama: Aquacycling

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: