© Margaritos Germanavičiūtės KaunoZinios.lt nuotr.

Kauno politikai pritarė, kad savivaldybė vėl ieškotų koncesininko “Girstučio” kultūros ir sporto rūmų pramoginei daliai, tačiau gali būti, kad dėl to finansinė našta miesto biudžetui išaugs iki 1,5 mln. litų per metus.

Tik paskelbus konkursą ir sulaukus pasiūlymų bus galima spręsti, kas savivaldybei labiau apsimoka – prarasti Europos Sąjungos (ES) paramą ar suradus koncesininką užsikrauti gerokai didesnę finansinių įsipareigojimų naštą, penktadienį rašo “Kauno diena”.

“Viską galėtų valdyti Kauno plaukimo centras, ir nieko čia nereikia, bet Lietuvos verslo paramos agentūra grasina atimti gautą 5 mln. litų ES paramą”, – Kauno miesto tarybos nariams aiškino Viešųjų pirkimų ir koncesijų skyriaus vedėjo pavaduotojas Antanas Mockus.

Neoficialiomis žiniomis, galimybe valdyti tiek pramoginę, tiek sportinę dalį, ypač domisi “bilietai.lt”. Savivaldybė yra sulaukusi ne vieno jų užklausimo, kada bus rengiamas koncesijos konkursas. A.Mockus užsiminė, kad raštą savivaldybei dėl “Girstučio” baseino koncesijos yra atsiuntusi ir Lietuvos plaukimo federacija, tačiau, anot jo, apie konkrečius derybinius klausimus bus galima kalbėti tuomet, kai vyks konkursas ir bus aiškūs pasiūlymai.

Rekomenduojame

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.
 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: