Kaune, A. Juozapavičiaus prospekto pradžioje, jau pradėjo kilti nekilnojamo turto projekto „Kaunorama“ pamatai. Projektas Kauno mieste išsiskiria savo architektūriniais sprendimais – tai pirmieji modernūs daugiaaukštės statybos gyvenamieji pastatai Kauno mieste. Nors statybų darbai dar tik įgauna pagreitį, pirmajame etape jau parduota bei rezervuota 90,8% apartamentų. Iš viso projekte numatomi 3 etapai, antrojo dangoraižio statybų pradžia numatoma jau liepos pradžioje.

„Matome, kad Kauno miesto gyventojams trūko naujų ir modernių architektūrinių sprendimų mieste. Tikėjomės, jog projektas atras savo pirkėją, tačiau dar labiau džiaugiamės, kad vos prasidėjus statybų darbams, pardavėme didžiąją dalį apartamentų pirmame etape. Dalis klientų jau išreiškė susidomėjimą ir netrukus augti pradėsiančiu antruoju etapu, tad džiaugiamės matydami, jog mums pavyko patenkinti miesto gyventojų poreikius“, – sako „Kaunorama“ vadovas Tadas Galminas.

Miesto panorama ir modernūs sprendimai

„Kaunorama“ – tai trijų pastatų kompleksas, išsiskiriantis savo aukščiu, kokybe ir moderniausiomis statybų technologijomis. Pastatas gyventojams leis mėgautis kerinčia panorama į Kauno senamiestį bei Nemuną ištisus metus. Tai pirmasis tokio tipo projektas Kauno mieste.

„Norėjome kauniečiams pasiūlyti išskirtinį projektą – tokį, kokio mieste dar nebuvo. Daugiaaukštės statybos gyvenamieji pastatai Kaune yra neįprastas reiškinys, tad matydami gyventojų poreikį, nusprendėme vystyti būtent tokios koncepcijos projektą. Tai puikus pasirinkimas žmonėms, turintiems modernų požiūrį į gyvenimą mieste“, – sako T. Galminas.

Viršutiniuose „Kaunoramos“ aukštuose vystytojai numatę įrengti daugiau nei 300 kv.m. ploto apartamentus. Mažiausių apartamentų plotas projekte prasideda nuo 44 kv.m. Visas projekto plotas užims 19000 kv.m. Visus tris projekto korpusus jungs požeminis parkingas, šalia sklypo taip pat bus įrengta ir antžeminė automobilių stovėjimo aikštelė gyventojams.

Ateities planai

Numatoma, kad pirmojo etapo pirmieji aukštai pradės kilti jau šių metų rugsėjį. Pilna pirmojo etapo statybų pabaiga planuojama 2022 metų birželio mėnesį. Antrojo bokšto statybos prasidės šių metų liepos pradžioje, trečiasis bokštas kilti pradės metų pabaigoje. Nors antrojo ir trečiojo namo apartamentų rezervacijos dar nepaskelbtos, tačiau jau dabar matomas didelis gyventojų susidomėjimas.

„Kadangi jau dabar sulaukiame nemažai užklausų dėl antrojo ir trečiojo etapo apartamentų rezervacijos, ją pradėti planuojame jau šią vasarą. Pastebime tendenciją, kad daug užklausų dėl sekančių etapų atkeliauja iš klientų, rezervavusių ar nusipirkusių būstą pirmajame etape. Klientai „Kaunoramoje“ apartamentus įsigyja ne tik sau, tačiau perka juos kaip investiciją. Atsižvelgiant į dabartines nekilnojamo turto rinkos tendencijas tikimės, kad ateityje projektas sulauks tokios pat sėkmės, kaip ir pirmasis jo etapas,“ – teigia „Capital“ NT projektų ir rinkodaros vadovas Paulius Kukenys.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: