Kaunas.lt archyvo nuotr.

Pavasario mugės organizatoriaus konkursą laimėjo Lietuvos šeimų ūkininkų sąjunga. Dėl teisės tapti šios mugės organizatoriais iš viso varžėsi trys dalyviai.

Mugė vyks Laisvės alėjoje, Vilniaus gatvėje ir Rotušės aikštėje. Tikslų jos laiką ir pavadinimą pasirinks mugės organizatorius. Konkurso sąlygose yra numatyta, kad pavasario mugė turi būti surengta kovo, balandžio arba gegužės mėnesį.

„Visiems konkurso dalyviams buvo sudarytos vienodos sąlygos. Konkursas praėjo sklandžiai ir skaidriai. Tokiu pačiu principu bus organizuojami ir kiti konkursai. Galiu pasakyti, kad šiame konkurse lemiamu veiksniu tapo nugalėtojo patirtis organizuojant didelius renginius“, – teigė Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Sigitas Šliažas.

Pasak S. Šliažo, netrukus bus skelbiamas konkursas, skirtas išrinkti rudens mugės organizatorių. Lietuvos šeimos ūkininkų sąjunga įkurta 2000 metais Kaune ir  vienija 4000 narių visoje Lietuvoje.

Šis tekstas – kaunas.lt nuosavybė. Kopijuoti ir platinti kaunas.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama!

 

Sponsored video

Taip pat skaitykite: