Kaunas.lt archyvo nuotr.

Kaune mandagumo vizitu viešėjusios Švedijos ambasadorės Cecilia Ruthström-Ruin paklaustas apie didžiausią iššūkį būnant meru, V. Matijošaitis įvardino siekį kardinaliai pakeisti Kauną.

„Kaunas pradėjo keistis. Kuo toliau, tuo tempas bus didesnis. Kaunas bus kaip Niujorkas, tik su šiek tiek mažesniais dangoraižiais. Kartu su komanda kasdien sunkiai dirbame, kad Kaunas būtų klestintis, patogus gyventi ir kad studijas baigęs jaunimas čia norėtų likti gyventi“, – ambasadorei pasakojo V. Matijošaitis.

Miesto vadovo teigimu, prie ženklių ir aiškiai matomų pokyčių prisidės į Kauną pradėjęs investuoti verslas.

„Norime atgaivinti Kauną, tuščius, apleistus pastatus. Kaune iki šiol nebuvo ofisų statybų, nes verslininkai bijojo biurokratinių trukdžių savivaldybės pastate. Šiai dienai mes jau turime naujų projektų ir verslininkų, kurie yra pasiryžę investuoti mieste“, – teigė V. Matijošaitis.

„Linkiu jums didelės sėkmės einant mero pareigas. Jūs turite labai svarbų ir didelį palaikymą Kaune. Kaunas išties labai svarbus miestas, turintis didelį potencialą“, – kalbėjo Švedijos ambasadorė C. Ruthström-Ruin.

svedijos-ambasadores-vizitas-pas-mera-1 svedijos-ambasadores-vizitas-pas-mera-5

Kaunas.lt archyvo nuotr.

Šis tekstas – kaunas.lt nuosavybė. Kopijuoti ir platinti kaunas.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama!

 

Taip pat skaitykite: