Maxo Fischerio nuotr. pexels.com archyvas

Jeigu jums yra reikalinga pagalba tam tikromis temomis, jeigu norite kuo geriau pasiruošti VBE egzaminui ar perlaikymui, jeigu jus yra reikalinga pagalba ruošiant namų darbus, tai korepetitorių paslaugos yra itin geras pasirinkimas ne tik šiais, bet ir kitais atvejais. Visgi, dėmesį vertėtų atkreipti į tai, kad iki tol kol, atsiranda galimybė pasinaudoti korepetitorių paslaugomis, tenka įveikti ne vieną etapą. Taigi, kokie  jie yra? Kviečiame apie tai sužinoti daugiau. 

Mokinio tikslas ir asmenybė, žinių nustatymo testas

Verta akcentuoti, kad būtent registracijos metu, yra išsiaiškinai ir mokinio asmenybės bruožai, poreikiai bei lūkesčiai. Tai yra ypač svarbi informacija, kurią apibendrinus yra paskiriamas toks korepetitorius, kuris geriausiai galėtų pateisinti  poreikius bei lūkesčius,  taip pat – galėtų sukurti efektyviausią ryšį, atsižvelgiant į savybes. Tačiau ir tai – dar ne viskas: atlikus šiuos svarbius veiksmus, yra atliekamas ir dar vienas svarbus procesas, tai – žinių nustatymo testas.  Mokiniui yra pateikiamas specialistų parengtas testas, pagal kurio rezultatus galima įvertinti ir pamatyti, koks yra žinių lygis. 

Testo rezultato pristatymas

Taip pat svarbu akcentuoti, kad po jau išvardintų etapų, seka ir kitas – testo rezultatų pristatymas. Verta akcentuoti ir tai, kad būtent šio pristatymo metu yra ne tik gaunamas korepetitoriaus komentaras, bet ir taip pat – pateikiami žingsniai, kurie leistų užpildyti mokymosi spragas. 

Sudaromas mokymosi planas

Na, ir, žinoma, taip pat svarbu akcentuoti ir kitą etapą – sudaromas mokymosi planas,  kurio yra laikomasi, tačiau, toks planas gali būti koreguojamas, jei reikia.

Taigi, kaip matyti, iki tol, kol galima pradėti naudoti korepetitoriaus paslaugomis, tenka įveikti ir tam tikrus etapus. Visų pirma, laukia registracija, o jos metu yra pateikiama ir tam tikri duomenys bei informacija, kuria remiantis priskiriamos reikiamos srities specialistas. Tačiau tai – dar ne viskas: vėliau yra atliekamas žinių patikrinimo testas bei pateikiamas specialisto komentaras, o taip pat ir pasiūlymai, kaip būtų galima užpildyti mokymosi spragas. Na, ir, žinoma, taip pat svarbu akcentuoti, kad sudaromas mokymosi planas.  Daugiau info https://www.corepetitus.lt/

Partnerio turinys

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: