© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Buvusi erotinių fotosesijų manekenė ir dainininkė Samantha Fox (Samanta Foks) buvo neįleista į lėktuvą, kai, esą būdama neblaivi, įsivėlė į kivirčą viename Londono oro uoste.

Apsaugininkai išvedė žvaigždę, kai Lutono oro uosto Jungtinėje Karalystėje darbuotojai pasiskundė, jog ji yra neblaivi ir atžariai elgiasi, rašo sekmadieninis laikraštis “The Sun on Sunday”.

49 metų S.Fox penktadienį laukė oro bendrovės “Wizz Air” skrydžio į Lietuvą ir esą susiginčijo su darbuotojais, kai šie pareikalavo sumokėti 30 svarų (42 eurų) už bagažą.

“Keleivė buvo išlaipinta dėl įžeidžiamo elgesio darbuotojų atžvilgiu, – sakė “Wizz Air” atstovė. – Keleivė atrodė neblaivi. Ore padariniai gali būti blogesni.”

“Ji neatidėjo skrydžio. Ji sumokėjo 48 JAV dolerius, – S.Fox atstovė sakė laikraščiui. – Tada ji pradėjo aiškinti, kad jai priklauso būti įlaipintai pirmai, bet ekonominės (klasės keleiviai) buvo laipinami pirmiau negu ji. Mergina, dirbanti “Wizz”, atsiprašė, ir ji išskrido vėlesniu reisu.”

Šeštadienį S.Fox surengė koncertą “Siemens” arenoje Vilniuje. Vėliau ji parašė “Twitter” žinutę savo gerbėjams, kad koncertas buvo sėkmingas.

“Nuostabus šou praeitą vakarą, visi bilietai išpirkti. Ačiū, Lietuva. Mieli žmonės. Myliu, Sam xx”, – sakoma jos žinutėje.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: