Daugiau nei 200 dalyvių iš 23 pasaulio šalių Kaune aptarinės modernių organizacijų vadybos tendencijas bei kintančios aplinkos jai keliamus iššūkius. Tarptautinė mokslinė konferencija „Vadybos perspektyvos besikeičiančioje ekonominėje aplinkoje: vizijos ir iššūkiai“ prasidės šį ketvirtadienį ir tęsis iki šeštadienio vakaro.

„Konferenciją organizuojame jau dešimtąjį kartą – smagu matyti, kad kiekvienais metais ji sulaukia vis didesnio susidomėjimo. Pranešimus skaitys mokslininkai ne tik iš Europos, Rusijos ar Kanados, bet ir egzotiškesnių šalių – Indijos, Jungtinių Arabų Emyratų, Kazachstano, Bangladešo“, – sakė konferencijos organizatoriai.

Konferencijos atidarymas numatytas rugsėjo 24 d. 9 val. viešbutyje „Hotel Reval Neris“ (K. Donelaičio g. 27, Kaunas). Sveikinimo žodį tars Vytauto Didžiojo universiteto rektorius prof. Zigmas Lydeka ir Lietuvos ūkio viceministras Rimantas Žylius.

Konferencija truks tris dienas, jos dalyviai dirbs pasiskirstę į tris sekcijas. Pirmojoje bus aptariami ateities organizacijų valdymo iššūkiai, antrojoje dalyviai diskutuos apie verslo organizacijų aplinką, galimus jos pokyčius ir atitinkamas vadybines reakcijas, o trečioji skirta valdymo vystymui, inovatyvių būdų ir instrumentų paieškai.

Konferenciją organizuoja Vytauto Didžiojo universiteto Ekonomikos ir vadybos fakultetas, Baltijos vadybos fondas ir Europos vadybos asociacija (angl. The European Management Association, sutr. EMA). EMA – tai aktyvus vadybos praktikų ir mokslininkų tinklas, vienijantis narius (vadybos asociacijas, institutus bei universitetus) iš daugumos Europos šalių.

Su Europos vadybos asociacija, skatinančia vadybos ir lyderystės idėjas Europoje bei pasaulyje, bendradarbiaujama jau trečius metus iš eilės. Jau antrus metus organizuoti savo metinę asamblėją EMA patikėjo organizuoti Vytauto Didžiojo universitetui.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: