(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Trečiadienį Kauno miesto savivaldybės Viešųjų pirkimų ir koncesijų skyriaus vedėjo pavaduotojas Antanas Mockus tarybos kolegijos nariams pateikė informaciją apie Vienybės aikštės požeminės automobilių stovėjimo aikštelės koncesijos konkurso eigą.

Pasak A. Mockaus, šiuo metu vyksta pirmasis konkurso etapas, kai Viešųjų pirkimų komisija sprendžia dėl vienintelio dalyvio atitikimo iškeltiems kvalifikaciniams reikalavimams.

„Šiuo metu yra kreiptasi į konkurso sąlygas paruošusius advokatus dėl kai kurių konkurso nuostatų traktavimo. Gavus atsakymą iš advokatų, kitame etape bus galima plėšti voką su dalyvio finansiniu pasiūlymu “,- apie konkurso eigą sakė A. Mockus.

Vienybės aikštės požeminės stovėjimo aikštelės koncesijos konkurso sąlygas parengė advokatų kontorą „Nordia Baublys ir partners”. Balandžio 30 dieną konkurso sąlygas patvirtino miesto taryba.

Kolegijos narių teigimu, jei pasiūlymą tektų atmesti, tuomet paskelbus naują konkursą, jo sąlygos galėtų būti tikslinamos.

„Šio konkurso sąlygos buvo pakankamai griežtos. Skelbiant naująjį konkursą, jos gali būti tikslinamos, atsižvelgiant į konkurso sąlygas įsigijusių bendrovių atsiliepimus ir įvertinant pasikeitusią ekonominę situaciją. Naujas konkurso sąlygas turėtų patvirtinti miesto taryba”, – sakė meras A. Kupčinskas.

Gediminas Salvanavičius

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: