Asociacija
(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Kauno kraštas nuo seno garsėja savo veikliais intelektualais ir menininkais. Todėl įvairių sričių lektorius vienijanti visuomeninė organizacija, asociacija „Šviesuva“, siūlo Kauno miesto ir Kauno rajono menininkams bei intelektualams, amatininkams ir mokykloms, ypač jaunimui, dalyvauti jos organizuojamuose renginiuose:

prieš įžymių lektorių paskaitas surengti maždaug pusvalandžio trukmės koncertą ar savo veiklos pristatomąją programą. Galimybe pasirodyti prieš nemokamus švietėjiškus renginius jau pasinaudojo nemažai meno kolektyvų, apie save pasakojo keliautojai, menininkai ir pan.

Asociacija taip pat siūlo tribūną ir lektoriams: tiems, kurie nori būti visuomenės švietėjais ir šviesuoliais. Asociacijos įkūrėjai ir vadovai akademikas Jurgis Brėdikis bei verslininkas ortopedas Algimantas Astrauskas kviečia prisijungti prie švietėjiškų Kauno krašto tradicijų išsaugojimo. Nemokami renginiai visuomenei prasidės 2011 m. rugsėjo 15 d.

Susidomėjusieji gali rašyti asociacijos sekretorei dr. Valentinai Šereikienei elektroniniu paštu valiuse1@gmail.com. Daugiau informacijos galima rasti čia.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: