(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Visus besidominčius šilumos tiekėjo veikla kviečiama į „Atvirų durų dienas „Kauno energijoje”. „Atvirų durų dienos” – tai renginys, kurio metu betarpiškai parodoma, kaip gaminama šiluma, iš kur ir kaip ji ateina į mūsų namus.

Susirinkusiesiems bus pristatyta bendrovės veikla, surengta nemokama ekskursija į šilumos trasų rekonstrukcijų arba remontų vietas, parodyta, kas daroma, kad žiemą virš trasų „nežaliuotų” žolė, taip pat užsuksite ir į šiemet 80-metį švenčiančią Petrašiūnų elektrinę.

Ekskursija rengiama įmonės transportu. Kadangi vietų skaičius jame ribotas, prašoma „Atvirų durų dienoms” užsiregistruoti iš anksto. Registracija – telefonu 305885 arba el. paštu info@kaunoenergija.lt. Registruojantis el. paštu, nurodyti savo pavardę ir telefono numerį.

Į „Atvirų durų dienas” kviečiama liepos 15 ir 29 dienomis nuo 14 val. Rinktis bendrovės aktų salėje, Raudondvario pl. 86a. I aukšte. Visi užsiregistravusieji papildomai bus informuoti telefonu.

Užtruksite tik apie 2 valandas, tačiau per jas Jūs sužinosite, kaip šildomas mūsų miestas ir kas daroma, kad mokėti reikėtų mažiau!

“Kauno energijos” inf.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: