Ketvirtadienį Kauno miesto savivaldybės Tarybos posėdyje atlikėjas Nojus Bartaška (Bartas) padėkojo kauniečiams ir Kauno miesto savivaldybei už finansinę bei moralinę paramą, dalyvaujant „Vaikų eurovizijos“ dainų konkurse. Jame atlikėjas užėmė 6 – ąją vietą.

Kauno šv. Mato vidurinės mokyklos auklėtinis kiekvienam Tarybos nariui įteikė kompaktinę plokštelę su savo kūrybos daina „Oki – doki“. Kartu su trupės nariais bei tėčiu atvykęs Bartas padėkojo už paramą, pademonstravo gautą atminimo taurę bei įteikė „Vaikų Eurovizijos“ marškinėlius Kauno miesto merui Andriui Kupčinskui.

„Kiek galėjom, tiek parėmėme Bartą. Manau, kad rezultatas puikus – Bartas kaunietis, o atstovavo visai Lietuvai, užėmė aukštą šeštą vietą. Be to, Lietuva užėmė pirmąją vietą tarp Europos Sąjungos šalių, dalyvavusių konkurse Baltarusijoje. Tikimės, kad ir ateityje Bartas tobulės, tęs savo muzikinę karjerą bei toliau garsins savo gimtąjį miestą“, – sakė Andrius Kupčinskas.

Kauno miesto savivaldybė, skyrusi 15 tūkstančių litų N. Bartaškos dalyvavimui „Vaikų Eurovizijoje“, buvo vienintelė valstybinė įstaiga, finansiškai parėmusi atlikėją.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: