(c) S.Batura nuotr.

Šį stebuklų išsipildymo metą Kauno šokio teatras „Aura” jums dovanoja retą galimybę išvysti penktąjį sapną ir kviečia į premjerinį šokio spektaklį „Sapnas Nr. 5″, kuris bus rodomas gruodžio 26 d. 18 val. naujai užgimusioje šiuolaikinio meno erdvėje – BLC KITAS MENAS.

„Sapnas Nr. 5″ – tai jausmingas, daugiaprasmių vaizdinių ir netikėtų kūrybinių proveržių kupinas šokio spektaklis, gimęs iš plastikos ir estetikos pojūčio. Tarsi pasąmonės srauto nešama prieš akis praskrieja virtinė skambančių paveikslėlių, netikėtai išnyrančių ir pranykstančių tamsoje. Iš beformės pūkų ir plunksnų masės visai šalia tavęs (ar tavyje?..) formuojasi Kažkas, kas palaipsniui įgyja matomą formą, pavidalą, spalvą, kvapą, nuotaiką ir tam tikrą prasmę – kiekvienam ir kas kartą vis kitą…

„Norėtųsi, kad žiūrovas patirtų tikrą sapno, sapnavimo malonumą, kai nesuvoki, nesigilini, kas su tavimi vyksta ir kodėl, – tiesiog atsijungi nuo gniaužiančios realybės ir atsiduodi magiškai nežiniai bei dvasią nuskaidrinančiam polėkiui”, – savo spektaklio idėja dalijosi choreografas Andrius Kurienius.

Šis spektaklis – sapnuojantiems save ir pasaulį… Subtiliai ir žaismingai, nevengiant švelnios ironijos iškedenamos sapnų plunksnose gyvenančios mūsų baimės, silpnybės, liūdesiai ir viltingi troškimai. Atveriant sapnų tikrovę ir tikrovės sapnus – tikrinamas jų tvarumas…

„Sapnas Nr. 5″ – tai jau ketvirtas žinomo choreografo, režisieriaus ir aktoriaus Andriaus Kurieniaus šokio spektaklis, sukurtas Kauno šokio teatrui „Aura”.

Daugiau informacijos www.aura.lt

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: