(c) Kaunozinios.lt archyvo nuotr.

Vis dažniau skruostą paliečiant saulei, pavasario vakarams vis ilgėjant, rodos galima išgirsti, kaip iš žemės kalasi pirmieji žolės daigeliai, o virš galvos sklando šviežios idėjos ir mintys. Pavasariškos nuotaikos pagauta, “Dainuojamosios poezijos palėpė” balandžio 8d. 19 val. kviečia į Kauno Valstybinį Lėlių teatrą, kur lyg pirmoji perkūnija, žadinanti gamtą, skambės unikalus Alinos Orlovos balsas.

Alina Orlova – ugniaplaukė alternatyvios lietuviškos muzikos deivė, besisvečiuosianti Dainuojamosios poezijos palėpėje pirmąjį kartą. Išskirtinis, su niekuo kitu nesupainiojamas balsas, rodos, galintis sudaužyti krištolą, originalūs tekstai ir švelnus skambesys jau tapo Alinos vizitine kortele ne tik Lietuvoje, bet ir Rusijoje, Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje ir kitose šalyse, kur jauna mergina iš Visagino sutikta susižavėjimo šūksniais ir aplodismentų audromis. Lietuvių, anglų ir rusų kalbomis atliekamos dainos atnešė Alinai daugelį apdovanojimų svetur, iš kurių vienas reikšmingiausių – Rusijoje pelnytas „Stepnoj volk” metų debiutantės prizas.

2008 – aisiais išleistas pirmasis Alinos Orlovos albumas „Laukinis šuo dingo”, buvo itin palankiai įvertintas tiek profesionalų, tiek paprastų melomanų. Jau greitai Alina žada ir antrąjį albumą, kuris dienos šviesą turėtų išvysti pavasarį.

Bilietai platinami teatro ir TIKETA kasose. Nepraleiskite progos išgirsti atlikėją, kuri savo koncertais Kauną džiugina tik ypatingomis progomis!

Dainuojamosios poezijos palėpės informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: