(c) Vytauto Kernagio fondo nuotr.

Vytautas Kernagis kadaise dainavo, kad visados gera žinoti iš anksto – šiemet jo vardo fondas siūlo aplankyti vietą, kurioje iš anksto garantuojama puiki muzika bei šiluma: Bardų skverelį Nidoje, garsiosios grojančio Vytauto skulptūros papėdėje.

Šis skveras alsuote alsuoja lietuviškojo bardų tėvo dvasia –  vasaros dienomis skamba Vytauto dainuojamoji poezija, o vakarui atėjus susirenka visi, norintys pasidalinti savo kūryba. Ir, žinoma, visi, norintys ją išgirsti. O išgirsti tikrai yra ką – klausytojus savo muzika pamaloninti žada jaunieji dainuojamosios poezijos puoselėtojai Mykolas ir Vincentas, Augustė, „Vitražai“, „Akustinis Fotelis“, taipogi scenos senbuvis Darius Žvirblis.

Tačiau koncertai vyksta kasdien ir atlikėjų sąrašas vis pildosi! Jeigu susidomėjai, siųsk savo idėjos aprašymą ir norimą pasirodymo laiką adresu barduskverelis@gmail.com  – tavo muzika suskambės prie Kuršių marių… O vasarai besibaigiant, Bardų skverelis atsisveikins uždarymo koncertu su visais šeštadieninių pasirodymų svečiais ir, tikimasi, svečiuose sulaukti Andriaus Kulikausko.

Bardų skverelis laukia visų – norinčių išgirsti ir būti išgirstiems… ar tiesiog norinčių prisėsti greta besišypsančio Vytauto Kernagio. Plaukiam į Nidą?

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: