© Ad verum archyvo nuotr.

Minint sveikatingumo metus, laikinojoje sostinėje vyks pirmasis miesto tarptautinis maratonas – „Kauno maratonas 2013“. Tikimasi, kad šis renginys suvienys ne tik miestiečius ir sporto entuziastus, bet ir padės skatinti socialinį ir fizinį aktyvumą bei formuoti sveikos gyvensenos tradicijas Lietuvoje. Tuo tarpu draudimo bendrovė „Compensa“ pasirūpino, kad maratonas visiems dalyviams būtų ne tik įsimintinas, bet ir saugus. Kiekvienas maratono bėgikas apdraustas draudimu nuo nelaimingų atsitikimų.

„Bėgimas – ne tik malonus, bet ir aktyvus laisvalaikio leidimo būdas. Traumų išvengti nepavyksta ir ramiai bėgiojantiems savo kiemuose, o maratonas įkvepia dar ir konkurencijos kibirkštėlę, tad ne visi dalyviai įvertina savo jėgas. Renginyje dalyvaus ne tik profesionalūs sportininkai, bet ir vaikai, senjorai bei sporto mėgėjai, todėl džiaugiamės, kad „Compensa“ pasirūpins visų dalyvių saugumu“, – sakė Kauno maratono organizatorius A. Pukis.

Pasak jo, šiame maratone gali dalyvauti visi norintys, net ir tie, kurie bėgimą atrado tik neseniai. Dalyviai galės pasirinkti distanciją pagal savo jėgas. Šiuo metu užsiregistravusių dalyvių yra apie 1100, tačiau norintys bėgti, į „Kauno maratoną 2013“ registruojasi vis intensyviau. Planuojama, kad renginio dieną bėgikų skaičius smarkiai šoktelės. Organizatoriai tikisi, kad Kauno maratonas taps vienu didžiausių bėgimo renginių Lietuvoje ir pritrauks per 2000 dalyvių.

„Maratonas – vienijanti jėga, visi siekia bendro tikslo – finišo. Ir nesvarbu kelintas atbėgsi, svarbu, kad bėgsi. Be dovanų neliks nė vienas dalyvis. Lauks ne tik smagios ir sportiškos akimirkos, bet ir daiktiniai bei piniginiai prizai, bus gausu renginių ir kitos veiklos“, – užtikrino organizatorius.

Tuo tarpu draudimo bendrovės „Compensa“ vadovas Ignas Panka pabrėžia, kad svarbiausia – užtikrinti dalyvių saugumą ir taip juos skatinti sveikai ir aktyviai gyventi. „Nuo pat savo veiklos Lietuvoje pradžios sporto renginiams skiriame ypatingą dėmesį ir paramą. Tikimės, kad „Compensa“ suteiktas draudimas nuo nelaimingų atsitikimų nuramins ir pačius maratono dalyvius, ir juos bėgti išleidusius artimuosius“, – sakė I. Panka.

Draudimo bendrovė “Compensa” sporto renginius globoja nebe pirmą kartą. Jau kelis metus iš eilės bendrovė apdraudė visus Prienuose vykstančios bėgimo šventės „Mes galime“ dalyvius. Laimei, šiais metais traumų pavyko išvengti – visi dalyviai distanciją baigė sėkmingai.

Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: