(c) Kaunas.lt archyvo nuotr.

Kauno miesto savivaldybės taryba pritarė dviejų ypač svarbių miestui sutarčių pasirašymui.

Administracijos direktorius Vygantas Gudėnas pasirašys sutartis dėl Valstybės kapitalo investicijų 2010 metų programos įgyvendinimo, kuria garantuojamas sumokėjimas už sutartyje nurodytus Kauno pramogų ir sporto rūmų Nemuno saloje statybos darbus, projektui. Taip pat pasirašys sutartis dėl Valstybės kapitalo investicijų 2010 metų programos įgyvendinimo, kuria garantuojamas sumokėjimas už sutartyje nurodytus ,,Girstučio“ kultūros ir sporto rūmų rekonstravimo darbus, projektui.

Kauno miesto savivaldybės taryba pernai pritarė investicijų projektui „Kauno pramogų ir sporto rūmai Nemuno saloje, Karaliaus Mindaugo pr. 50“ ir ,,Girstučio“ kultūros ir sporto rūmų rekonstrukcija, Kovo 11-osios g. 26, Kaune“. Abu projektai finansuojami iš Valstybės investicijų programos, Europos Sąjungos struktūrinės paramos, Kauno miesto savivaldybės skolintų bei privačių lėšų.

2010 m. sausio 20 d. Vyriausybė nutarimu ir 2010 m. vasario 2 d. Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius savo įsakymu „Dėl Valstybės investicijų programoje 2010 metams numatytų investicijų paskirstymo“ patvirtino, kad projektui „Kauno pramogų ir sporto rūmai Nemuno saloje, Karaliaus Mindaugo pr. 50 statyba“ skiriama 21 mln. litų., o projektui ,,Girstučio“ kultūros ir sporto rūmų Kaune, Kovo 11-osios g. 26 rekonstrukcija“ skiriama 4 mln. litų.

Pasirašius sutartis, bus skirtos lėšos iš Valstybės kapitalo investicijų 2010 metų programos. Gavus šias lėšas, bus garantuotas ir projektų finansavimas ir iš Europos Sąjungos struktūrinės paramos, nes toks finansavimo modelis nurodytas VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūrai pateiktose paraiškose.

Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: