(c) Organizatorių archyvo nuotr.

Baigėsi adventas… Prasidėjęs žvalgytuvių metas pakvietė jaunimą į smagų būrį: vieniems – į kitus pasižiūrėti, kitiems – save parodyti.

Sausio 18 d. tokio jaunatviško klegesio, šurmulio, dainų ir šokių buvo pilna Domeikavos gimnazija. Ir kaip nesidžiaugsi, jei folkloro ansamblis ,,Serbentėlė“ grojo nauja basetle ir armonika. Basetlė – tai lietuvių liaudies muzikos instrumentas strykinis chordofonas, kontraboso ir violončelės atmaina. Ansamblis basetlės iki šiol neturėjo, ją tekdavo skolintis. Šiuos instrumentus vaikams padovanojo Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondas.

Fondo direktorė Aurelija Makūnienė pasidžiaugė, kad parama buvo labai tikslinga ir reikalinga ansamblio dalyviams. „Serbentėlės“ pasiekimai žinomi visoje Lietuvoje. Jie „Aukso paukštės“ nominacijos laimėtojai, nuolatiniai Dainų švenčių, kitų festivalių bei konkursų dalyviai, nugalėtojai bei prizininkai. Aurelija Makūnienė palinkėjo ,,serbentukams“ ir toliau garbingai atstovauti Kauno rajonui bei garsinti jį visoje šalyje.

Visi serbentukai, gausiai susirinkę gimnazijoje, visas šimtas vaikų, smagiai dainavo ir šoko, išbandė naujuosius instrumentus.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: