(c) Kaunas.lt archyvo nuotr.

Kauno miesto ir rajono vaikų ugdymo įstaigų auklėtiniai į keleivių troleibusais pervežančios bendrovės „Autrolis” paskelbtą piešinių konkursą atsiuntė beveik šimtą darbų.

Įmonės administracija tikina, kad žaliąją energetiką populiarinsiantį žaismingą personažą „Ekotrolį” išsirinkti yra iš ko, o už tris įdomiausius darbus nuo balandžio 8 d. kauniečiai visą savaitę galės balsuoti socialiniame tinkle „Facebook”.

„Esame sužavėti vaikų kūryba ir originaliais jų darbais, kurie buvo atlikti įvairia technika, todėl papildomai apdovanosime ir tų piešinių autorius, kurie šiek tiek „prasilenkė” su konkurso reikalavimais, bet jų darbai atspindi „Autrolio” dvasią”, – kalbėjo AB „Autrolis” generalinis direktorius Mindaugas Legas.

„Ekotrolio” piešinių konkursą įmonė paskelbė praėjusį mėnesį. Planuojama, kad „Ekotrolis” puikuosis ne tik ant žemagrindžių troleibusų „Solaris Urbino”, bet ir bus žymimas visuose „Autrolio” projektuose ir iniciatyvose, populiarinančiose švarią energiją ir draugiškos aplinkos kūrimą. Balandžio 18 d. komisija paskelbs piešinį nugalėtoją.

Tarp pateiktų konkursui piešinių įvairūs žvėreliai, vabzdžiai, augalai ir net ateiviai.
„Visa šia akcija siekėme ne tik paskatinti vaikų kūrybą, bet ir atkreipti jų dėmesį į troleibusus, kad jie žinotų, kokią naudą ši gamtos neteršianti transporto priemonė teikia miestui, kad švari gyvenamoji aplinka yra viena didžiausių mūsų vertybių”, – akcentavo M.Legas.

Pasak direktoriaus, „Ekotrolio” personažas bus tik simbolis, įprasminantis žmogaus santykį su gamta ir aplinka, kurioje jis gyvena. Taršos mažinimu mieste suinteresuota įmonė siekia turėti žaismingą personažą, kuris pabrėžtų, populiarintų ir skatintų gyventojus rūpintis gamta.

„Konkurso dalyviai suderintą dieną galės pasivažinėti linksmuoju troleibusu ir apžiūrėti piešinius”, – sakė AB „Autrolis” generalinis direktorius M.Legas.

Nemokamo pasivažinėjimo metu vaikus planuojama pavaišinti saldumynais, bus demonstruojami animaciniai filmai.

Gražiausiais piešiniais planuojama nukabinti įmonės administracines patalpas, kad jais galėtų pasigrožėti visi apsilankantieji bendrovėje.

Rūpindamasi taršos mažinimu ir švarios energijos populiarinimu, AB „Autrolis” ne tik skelbia įvairias akcijas, bet ir pati pertvarkė savo veiklą. Neskaitant to, kad įmonės troleibusai naudoja tik elektros energija ir taip neteršia aplinkos išmetamosiomis dujomis, įmonės pastatuose praėjusiais metais buvo įdiegtas spindulinis šildymas infraraudonaisiais spinduliais, imtasi kitų priemonių elektros energijai taupyti ir aplinkai nuo taršos saugoti.

Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: