fbk-kaunas.lt archyvo nuotr.

Sekmadienį po atkaklios kovos, Futbolo bendruomenės klubas „Kaunas“, 4:2(1:2) įveikė iki tol vien tik pergalęs skynusią „Aleksoto“ ekipą. Du kartus pasižymėjo Ramūnas Mačežinskas, po kartą Gintaras Griškevičius ir Giedrius Būtėnas.

Rungtynių pradžia Geltonai Žaliems susiklostė itin nesėkmingai ir jau 2-ąją minutę įvartį į „Kauno“ vartus pasiuntė kadaise Kauno futbolo beisbolo klube, Tauragės „Taure“, „Šilutėje“ bei Lietuvos jaunimo rinktinėje rungtyniavęs Tadas Straleckas.

Tačiau neilgai trukus, pusiausvyrą rungtynėse atstatė neabejotinas Geltonai Žalių puolimo lyderis Ramūnas Mačežinskas. Tiesa, rezultato išlyginimas džiaugsmo „Kaunui“ ilgai neatnešė, mat jau po kelių minučių „Aleksoto“ pranašumą atstatė Lietuvos čempionų – Panevėžio „Ekrano“ gretose dar praėjusį sezoną rungtyniavęs Mantas Samusiovas.

Vis dėl to, net ir garsių Lietuvos futbolininkų vedama „Aleksoto“ ekipa, neatsilaikė prieš F.B.K. „Kauno“ puolimą – antrajame kėlinyje per 6 minutes tarsi nesulaikomas uraganas, „Kaunas“ pelnė 3 įvarčius be atsako ir privertė kapituliuoti aleksotiškius.

43-ą minutę pasižymėjo Giedrius, Būtėnas, po 3 minučių įvartį pridėjo Ramūnas Mačežinskas, o dar po tiek pat laiko galutinį tašką rungtynėse padėjo Gintaras Griškevičius.

Ši pergalė F.B.K. „Kaunas“ leido A grupėje finišuoti trečioje vietoje su 9 taškais. Geltonai Žali paskutiniame ture aplenkė FK “Kauną”, kuris sekmadienį 2:3 nusileido iki tol pergalės džiaugsmo neragavusiai “Triobet” ekipai.

Grupės nugalėtojų titulą jau anksčiau užsitikrino “Aleksotas” surinkęs 12 taškų, antri su tokiu pačiu taškų kraičiu liko “United”, ketvirti FK “Kauno” futbolininkai su 6 taškais.

Kitame pirmenybių etape, keturios geriausios A ir B grupių komandos stos į atkrintamųjų varžybų kovas ir išsiaiškins kas taps stipriausia KAFF Žiemos pirmenybių komanda.

Geltonai Žalių ketvirfinalio varžovas paaiškės ateinantį sekmadienį.

Geltonos kortelės:
29 min. Audrius Markevičius („Aleksotas“), 60 min. Mindaugas Zlatkus (F.B.K. „Kaunas“);