Vasario 11 dieną renginių organizatorių komanda „Fetish people“ kviečia į konkursą – renginį „Studžių pora`11“, kurio metu bus išrinkta šauniausia pora. Vakarėlio pradžia – 21 val. klube „Embassy“.

„Kalendoriaus laukelyje nupiešk širdutę ir pradėk laukti puikaus šou. „Studžių pora`11“ – tai pirmą kartą įvyksiantis konkursas – renginys Kaune, kurio metu išrinksime geriausią, šauniausią ir stipriausią Kauno aukštųjų mokyklų porą.“ – skelbia „Fetish people“. Šis renginys bus ypatingas tuo, jog jis vyks legendinės laidos „Dar ne vakaras“ motyvais, ir žinoma, su Aurimu Dautartu.

Organizatoriai pažada, jog rėmėjų prizai atiteks ne tik konkurse dalyvaujančioms Kauno aukštųjų mokyklų poroms, bet ir jas palaikyti atėjusiems sirgaliams.

„Tai bus neeilinis reginys, kurio metu bus galima ne tik puikiai praleisti vakarą draugų kompanijoje, bet ir susipažinti, o gal ir susirasti savo antrąją pusę. Šiam tikslui mes turime paruošę pažinčių sieną, kuri padės pasireikšti net patiems nedrąsiausiems ir tapti matomais.“ – teigia vienas iš renginio organizatorių.

Renginio metu ypatingą valandą (22:00 -23:00) visi atėjusieji bus pasitinkami su malonia staigmena. Šį aistros ir gerų emocijų kupiną vakarą meilės magija bei burtais dalinsis įspūdingasis iliuzionistas Nichokas Kin.

Bilietus į renginį galima įsigyti iš anksto, o kaip tai padaryti, nurodyta čia.

„Taigi, mielas studžiau, nepraleisk šio renginio – ateik, palaikyk savo mokymosi įstaigą, sudalyvauk, susipažink ir žinoma įsimylėk!“ – kviečia prisijungti renginio organizatoriai.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: