Sausio 19 d., 18 val. Kauno kultūros centre „Tautos namai“ (Vytauto pr. 79 / Kęstučio g. 1) folkloro vakaras „Dainuokime kartu“.
Dalyvauja Neveronių kultūros centro folkloro ansamblis „Viešia“, vadovė Jolanta Balnytė. Įėjimas nemokamas.
Kauno kultūros centro „Tautos namai“ informacija




![Tarp bangų ir peržiūrų: Karolina Agata Sankiewicz virš vandens sklandanti sensacija [VIDEO]](https://kaunozinios-lt.b-cdn.net/wp-content/uploads/2025/06/Karolina-Agata-Sankiewicz-1-100x70.png)









