© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Įsibėgėjo 2013 metų geriausių Lietuvos krepšininkų rinkimai, kuriuos rengia Lietuvos krepšinio federacija ir naujienų portalas “Delfi”.

Geriausios krepšininkės rinkimuose per keletą dienų savo nuomonę pareiškė daugiau nei 4000 aistruolių. Kol kas tarp moterų vyksta labai lygi kova ir nuspėti rinkimų laimėtojos neįmanoma. Šiuo metu tarp krepšininkių pirmauja Lina Pikčiutė (15,5 proc. balsų), tačiau nuo jos labai mažai atsilieka Rima Valentienė (15,2), Gintarė Petronytė (13,5) ir Aušra Bimbaitė (10,3).

Toliau rikiuojasi Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė, Kamilė Nacickaitė, Eglė Šulčiūtė, Eglė Šikšniūtė, Greta Šniokaitė ir Giedrė Paugaitė.

Geriausio krepšininko rinkimuose savo nuomonę jau pareiškė per 8 tūkst. krepšinio gerbėjų. Pirmieji rezultatai rodo, kad aistruoliams didžiausią įspūdį šiemet paliko Manto Kalniečio žaidimas. Lietuvos rinktinės įžaidėjas surinko net 49,7 proc. balsų! Antrąją vietą rinkimuose dabar užima Jonas Valančiūnas (12,7), trečiąją – Linas Kleiza (7,6).

Po jų rikiuojasi Renaldas Seibutis, Donatas Motiejūnas, Jonas Mačiulis, Martynas Pocius, Mindaugas Kuzminskas, Darjušas Lavrinovičius ir Šarūnas Jasikevičius.

Už geriausius Lietuvos 2013 metų krepšininkus galima balsuoti iki gruodžio 16 dienos.

Geriausių Lietuvos metų krepšininkų rinkimai rengiami jau šeštąjį kartą. 2008-aisiais geriausiu buvo išrinktas Ramūnas Šiškauskas (vyko bendri moterų ir vyrų rinkimai), 2009-aisiais Gintarė Petronytė ir Linas Kleiza, 2010-aisiais Sandra Linkevičienė ir L. Kleiza, 2011-aisiais Rima Valentienė ir Jonas Valančiūnas, o pernai S. Linkevičienė ir J. Valančiūnas.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: