Organizatorių archyvo nuotr.

VšĮ „Mūsų kiemo“ ir daugiabučių namų administratorių organizuotas gražiausio gėlyno prie daugiabučio konkursas baigėsi – išrinktas gražiausias Kauno gėlynas.

Organizatoriai džiaugiasi daugiabučių gyventojų aktyvumu ir motyvacija gražinti aplinką aplink namus ir skelbia, jog gražiausiu Kaune pripažintas Dainavos rajono Partizanų g. 74 gėlynas.

„Džiaugiamės, kad žmonės aktyviai dalyvavo konkurse, siuntė savo ir kaimynų gėlynų nuotraukas, aktyviai balsavo ir komentavo. Maloniai nustebino tai, kad kai kurie dalyviai ypač aktyviai draugiškai varžėsi tarpusavyje, o tam tikrais momentais azartas buvo ne ką menkesnis nei per žirgų ar automobilių lenktynes. Aktyvus gyventojų dalyvavimas reiškia, kad žmonėms rūpi aplinka, kurioje jie gyvena. Vadinasi savo tikslą – skatinti gyventojus gražinti daugiabučių kiemus – pasiekėme.“ – pasakojo „City Service“ Kauno regiono vadovė Vida Naudžiūnienė.

„Rūpintis gėlynu – mano hobis. Kaip vyrams žvejyba“, – sakė gražiausią Kauno gėlyną įrengusi Dainavos rajono gyventoja Angelė. Moteris taip pat pasakojo, kad savo darželyje praleidžia didžiąją laisvalaikio dalį ir prisipažino, kad nuolatos galvoja, kokios rūšies ir spalvos gėlėmis pagražinti kompoziciją.

Kiti konkurso dalyviai kaip vienas teigė, kad gėlyno puoselėjimas jiems – malonumas ir laisvalaikio praleidimo forma. Gėlininkai taip pat sakė, kad yra laimingi galėdami žiedais ir spalvingomis jų kompozicijomis pradžiuginti save ir kitus.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: