Dažnai vartotojai, kurie nori įsigyti tam tikrą nekasdienį pirkinį ar pasinaudoti brangesnėmis paslaugomis, galvoja apie greituosius kreditus, tačiau tai nėra vienintelės finansinės paslaugos, kurios gali pagelbėti – ir tai anaiptol nėra pats efektyviausias finansinis sprendimas. Kur kas optimaliau gali pagelbėti vartojamosios paskolos internetu.

Tuo tarpu skirtumas tarp greitųjų kreditų ir vartojamųjų paskolų yra akivaizdus – ne tik palūkanų, tačiau ir grąžinimo termino atžvilgiu. Įprastai vartojamųjų paskolų grąžinimo laikotarpis būna nuo poros iki penkerių ar šešerių metų. Tačiau terminas gali būti ir ilgesnis, atsižvelgiant į paskolos sumą ar asmeninę finansinę situaciją. Ir nors kartais gali atrodyti, kad dėl asmeninių priežasčių kreiptis dėl vartojamosios paskolos internetu, yra per daug rizikinga, esant tam tikroms aplinkybėms, tai gali būti efektyvus sprendimas. Todėl tam, kad jums būtų lengviau suprasti, ar verta kreiptis dėl vartojamosios paskolos internetu, https://vipkreditai.lt pateikia 5 priežastis, kurios jums turėtų padėti apsispręsti.

1. Paskolų apjungimas (refinansavimas)

Labai dažnai į kreditorius yra kreipiamasi siekiant apjungti savo turimus finansinius įsipareigojimus (juos refinansuojant). Įsivaizduokime, kad jūs turite ne vieną paskolą ir keletą banko jums išduotų kredito kortelių, pasižyminčių skirtingomis palūkanomis ir skirtinga verte. Tai yra neabejotinų finansinių problemų receptas. Ir būtent tuomet į pagalbą gali ateiti vartojamosios paskolos internetu.

Šią akimirką turbūt jaučiatės suglumę, nes bandote suprasti, kaip refinansavimo paslaugos yra susijusios su vartojamosiomis paskolomis. Jei jūs turite keletą mažesnės vertės paskolų, kiekviena jų gali būti vertinama kaip trumpalaikė paskola. Tai reiškia, kad kiekvienai iš jų yra taikomos didesnės palūkanos (ir trumpesnis grąžinimo terminas). Tuo tarpu, jei turimi finansiniai įsipareigojimai yra apjungiami į vieną (refinansuojami), apjungti finansiniai įsipareigojimai gali tapti vartojamąja paskola (nes jos bendra vertė bus didesnė nei trumpalaikių paskolų). Tokiu atveju vartojamajai paskolai taip pat būtų pritaikytos žemesnės palūkanos ir kitos palankesnės paskolos sąlygos.

2. Alternatyva greitiesiems kreditams

Jei jūs susiduriate su finansiniais sunkumais, jums gali atrodyti, kad greitieji kreditai yra tinkamas pasirinkimas. Tačiau, deja, bet greitieji kreditai neretai jūsų finansinę padėtį gali tik dar labiau pabloginti. Todėl prieš pasirašant greitojo kredito sutartį, turėtumėte apsvarstyti ir vartojamosios paskolos internetu galimybę.

Ir nors greitąjį kreditą gauti gali būti lengviau, susidursite su labai didele rizika, jei galiausiai nebepajėgsite laiku padengti turimų finansinių įsipareigojimų. Kai kurie greitieji kreditai pasižymi ypatingai aukštomis palūkanomis ir labai dideliais delspinigiais. Tuo tarpu vartojimo paskola įprastai pasižymi žemesne palūkanų norma.

3. Būsto remontas

Vartojamoji paskola gali būti efektyvus finansinis sprendimas norint įgyvendinti savo būsto remonto darbus.

Nepaisant to, ar jūs norite pakeisti savo nuosavo namo stogą, kieme įsirengti lauko baseiną, atlikti kompleksinius teritorijos apželdinimo darbus ar įsirengti terasą, neturint pakankamai asmeninių santaupų, vartojamoji paskola būsto remontui gali tapti sąlyginai pigiu pasirinkimu.

4. Neplanuotos būtinos išlaidos

Medicininės išlaidos

Medicininės išlaidos yra labai dažna priežastis, kodėl žmonės kreipiasi į kreditorius, prašydami suteikti jiems vartojamąsias paskolas.

Dažnos medicininės išlaidos, kurios yra padengiamos vartojamųjų paskolų pagalba, yra odontologinės procedūros (pvz., dantų implantavimas, dantų protezavimas ar kt.), plastinės operacijos, vaisingumo gydymas ir kitos procedūros. Kartu nereikia pamiršti ir papildomų finansinių išlaidų, kurios kyla po tokių atliktų procedūrų – sanatorijos, vaistai ir kitos organizmo atsistatymui skirtos priemonės.

Laidotuvių išlaidos

Kai yra kalbama apie paskolas, labai dažnai pamirštama, kad laidotuvių išlaidas gali efektyviai padengti vartojamosios paskolos. Nors tai daugeliui gali atrodyti pakankamai neįprastas ir nejaukus sprendimas, atsižvelgiant į paskirties pobūdį, paskola tokiame sudėtingame gyvenimo etape gali pagelbėti išvengiant dar didesnio streso. Laidotuvės dažniausiai pareikalauja didelių išlaidų, kurios galiausiai viršija ne vieną tūkstantį eurų.

Jei velionio artimieji neturi galimybės būtinas išlaidas padengti savo asmeninėmis lėšomis, jas galima padengti vartojamosios paskolos pagalba.

5. Didelės vertės pirkiniai

Įvairios buitinės problemos įprastai mus aplanko visiškai nepasiruošusius. Jei jums staiga prireikia įsigyti naują skalbimo mašiną ir skalbinių džiovyklę, vartojamoji paskola gali padėti jums lengviau pasiekti tokį tikslą. Taip pat nereikia pamiršti ir kitų didesnės piniginės vertės pirkinių – stacionarių kompiuterių ar kitos buitinės technikos.

Kadangi tokie prietaisai bene kiekvieno iš mūsų namuose yra naudojami reguliariai ir jie paverčia mūsų kasdienį gyvenimą gerokai patogesniu, atsiradus poreikiui juos įsigyti, norime tai padaryti čia ir dabar, nelaukdami ir netaupydami mėnesių mėnesius. Ir nors vartojamoji paskola pasižymės atitinkamomis palūkanomis bei papildomais mokesčiais, toks finansinis sprendimas ilguoju laikotarpiu gali padėti sutaupyti daugiau laiko ir pinigų.

Automobilio įsigijimas

Taip pat dėl vartojamosios paskolos internetu galite kreiptis ir norėdami įsigyti naują automobilį. Dažnai neturime galimybės (ar noro) ilgai taupyti naujai transporto priemonei, visą taupymo laikotarpį naudodamiesi viešojo transporto paslaugomis. Todėl nusprendę kreiptis dėl vartojamosios paskolos, savo tikslą galime pasiekti daug greičiau.

Svajonių atostogos

„Standartinės“ atostogos neturėtų būti priežastis kreiptis dėl vartojamosios paskolos internetu, tačiau jei jūs norite leistis į nepakartojamą medaus mėnesį ar visuomet svajojote apie mėnesio trukmės kruizą, tai gali tapti efektyvia išeitimi.

Žinoma, tai neturėtų tapti jūsų „įpročiu“. Dėl vartojamosios paskolos, kurią panaudotumėte savo kelionei, turėtumėte kreiptis tik tuo atveju, jei jūs planuojate savo tikrų tikriausias svajonių atostogas.

Vestuvių šventės organizavimas

Vestuvių šventė vyksta tik kartą gyvenime, todėl būsimi jaunavedžiai įprastai siekia surengti nepakartojamą ir nepamirštamą šventę. Žinoma, tam prireikia didelių investicijų, o kadangi numačius vestuvių datą laikas ima lėkti nesustabdomu greičiu, taupyti vestuvėms laiko nebelieka. Tokiais atvejais vartojamoji paskola būna pakankamai dažnas sprendimas.

Atminkite

Galiausiai vartojimo paskolos internetu gali būti pasitelktos dėl pačių įvairiausių priežasčių, kurios nebuvo paminėtos aukščiau pateiktame sąraše.

Ir nors priežasčių gali būti daugybė, visuomet būtina suprasti, kad kiekviena vartojamoji paskola privalo būti grąžinta laiku. Todėl turite elgtis atsakingai ir labai gerai apgalvoti, koks finansinis sprendimas jums galėtų tapti efektyviausiu ir saugiausiu.

Užsakymo Nr. KMC200013

Reklama: Sužinokite daugiau apie vartojimo paskolas tfbank puslapyje.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: