Organizatorių archyvo nuotr.

Dovanų paieškos kartais gerokai užsitęsia, ir tiesiog puolama į neviltį… Tai tikrai nestebina – juk pasirinkimo galimybių yra iš tiesų daug, todėl rasti tinkamą sprendimą tikrai nėra paprasta. Pasistengsime jums padėti šiek tiek susiaurinti paiešką ir patarsime ieškant dovanos atsižvelgti į keletą pagrindinių kriterijų: tikėtina, kad tai padės gerokai paprasčiau išrinkti tinkamą dovaną.

Atrodo, kad dovanos gavėjas viską turi?

Jei atrodo, kad solenizantas viską turi, ir jam paprasčiausiai nieko nereikia, tai anaiptol nereiškia, kad galime apsieiti be dovanos. Nereikėtų pamiršti, kad dovanojimo esmė yra dėmesio rodymas, todėl dovanų paieška visada turi būti pakankamai kruopšti. Originalios dovanos vyrams visada yra puiki idėja, kuomet stinga minčių, ką būtų galima padovanoti. Į šią dovanų kategoriją patenka daugybė įvairių daiktų: puikiu pasirinkimu gali būti įvairių prekinių ženklų kosmetika vyrams, aksesuarai, ir t.t. Jei dovaną rinksite internetu, paprasčiausiai galėsite užsukti į dovanų kategoriją, ir čia galėsite įsigyti kruopščiai atrinktų dovanų, kurios solenizantą tikrai maloniai nustebins.

Dovanų kuponas – taip pat puiki idėja

Jei dvejojate, kokį daiktą padovanoti solenizantui, palankia pasirinkimo galimybe gali būti dovanų kuponas, už kurį bus galima įsigyti tam tikrų prekių. Nebūtina apsiriboti vien tik įvairių parduotuvių dovanų čekiais – taip pat galite dovanoti kuponus įvairiems įspūdžiams: galbūt solenizantas svajoja apie skrydį parasparniu arba oro balionu? Įspūdžių dovanos taip pat gali būti tikrai puiki idėja, taigi, vertėtų pagalvoti ir apie tokį pasirinkimą.

Atsižvelkite į solenizanto pomėgius

Jei dovanos gavėjas turi tam tikrų pomėgių, tikėtina, kad paieškos taps gerokai paprastesnės. Natūralu, kad dauguma žmonių ypatingai vertina tokias dovanas, kurios yra susijusios su tam tikrais jų mėgstamais dalykais: žvejys tikrai džiaugsis gavęs naują meškerę, knygų mėgėjas bus dėkingas gavęs naują knygą, jei jam patinka žaisti kompiuterinius žaidimus, jį tikrai maloniai nustebins naujas žaidimas, ir t.t. Pigu.lt internetinėje parduotuvėje visuomet galima išrinkti pačias geriausias dovanas, kurių kaina bus tikrai palanki. Šioje svetainėje turėsite galimybę įvairių prekių įsigyti pačiomis palankiausiomis kainomis, taigi, net ir nusprendę nupirkti brangią dovaną galėsite sutaupyti tikrai nemažą pinigų sumą. Dar prieš pradedant dovanų paieškas naudinga pasvarstyti, kokie laisvalaikio užsiėmimai solenizantą labiausiai džiugina, ir tai jums tikrai pagelbės dovanų paieškoje.

Nostalgiją keliančios dovanos

Tikėtina, kad su dovanos gavėju turite tikrai nemažai bendrų prisiminimų, tik jums abiem suprantamų juokelių, ir t.t., todėl ruošdami dovaną galite pasvarstyti ir apie jos individualizavimą. Pavyzdžiui, puikiu pasirinkimu gali būti graviruotos dovanos, puodeliai ar marškinėliai su užrašais, ir t.t. Galite net neabejoti, kad tokia dovana solenizantui pakels nuotaiką ir šventę pavers dar įsimintinesne. Taigi, tereikia pasitelkti visą savo fantaziją, ir tai jums tikrai padės sukurti dovanos viziją.

Įvertinkite pristatymo terminą

Jei dovaną pirksite el. parduotuvėje, naudinga pasidomėti, kiek laiko gali trukti užsakytų prekių pristatymas. Nors visuomet rekomenduojama dovanos pirkimo nepasilikti paskutinei dienai, tačiau galite būti visiškai ramūs, kad pardavėjai pasirūpins kiek įmanoma greitesniu užsakytos produkcijos pristatymu pasirinktu adresu. Formuojant užsakymą galima sužinoti, koks yra numatomas prekių pristatymo terminas, ir tai jums padės išvengti galimų nesusipratimų, kuomet užsakyta dovana nėra pristatoma iki dovanos įteikimo datos.

Jei vis dar neapsisprendėte, kokią dovaną įteiksite solenizantui, galite tiesiog pasižvalgyti, kas yra siūloma internetinėse parduotuvėse, ir galbūt išrinkti dovaną pavyks tiesiog peržvelgiant siūlomos produkcijos asortimentą. Rinktis tikrai turime iš ko, tad tikrai galėsite priimti tinkamiausią sprendimą.

Užsakymo Nr. KMC210152

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: