Organizatorių archyvo nuotr.

Nors geras nakties poilsis gali būti naudingas visiems, vaikams yra itin svarbus kokybiškas miegas, nes jis paskatina greitą augimą. Vaikams taip pat reikia daugiau miego nei suaugusiems. Miego kiekis, kurio vaikui reikia, priklauso nuo amžiaus grupės. Jaunesniems vaikams paprastai reikia daugiau miego, o vaikams nuo 3 iki 5 metų rekomenduojama miegoti nuo 10 iki 13 valandų per dieną. Vyresniems vaikams paprastai reikia mažiau miego. Vaikams nuo 14 iki 17 metų rekomenduojama miegoti nuo 8 iki 10 valandų per dieną. Pasirinkę tinkamą čiužinį, jūsų vaikas galės patogiai miegoti visą naktį. Siekdama pasirinkti geriausius čiužinius vaikams, mūsų komanda įvertino tokius veiksnius kaip kietumas, slėgio sumažinimas, temperatūros neutralumas ir kainos taškas. Taip pat atsižvelgėme į kiekvieno čiužinio tinkamumą įvairioms miego pozicijoms, nes jūsų vaiko pageidaujama padėtis gali turėti įtakos jūsų čiužinio pasirinkimui.

Vaikams augant, erdvė dažnai tampa išskirtine, todėl būtina atidžiai apsvarstyti baldus, kurie patogiai atitiktų kambario dydį ir užtikrintų puikią erdvę miegui, daiktams saugoti, mokytis ir žaisti, ypač jei tai dviaukštė lova vaikams! Geras, tvirtas lovos rėmas yra būtinas augantiems vaikams, tačiau vertiname ir tai, kad svarbus ir kainos, ir kokybės santykis. Natūralu, kad iš medžio masyvo pagamintos lovos kainuos brangiau nei kitų stilių, tačiau visada verta papildomų investicijų, jei norite kažko, kas tarnautų ilgus metus. Plataus dizaino ir funkcionalumo vaikiškos lovos taip pat kainuos šiek tiek daugiau, tačiau ilgainiui sutaupysite, nes nuo pat pradžių turėsite viską, ko reikia.

Kokio dydžio čiužinys tinka sulankstomai lovai? Naudokite gamintojo rekomenduojamo dydžio čiužinį, kad įsitikintumėte, jog jis tilps į lovos rėmą. Ši informacija bus aiškiai nurodyta gaminio informacijoje gaminio puslapyje, nes gana dažnai sulenkiamas čiužinys yra pagal užsakymą pritaikyto dydžio, kad puikiai tilptų į stalčių. Taip pat turėsite patikrinti čiužinio aukštį, nes stalčius užims tik tam tikrą čiužinio aukštį, kad stalčius tvirtai tilptų po lovos rėmu. Kokią patalynę man reikia nusipirkti savo lovai? Jei pasirinksite vaikišką viengulę lovą ir 90 cm x 190 cm dydžio čiužinį, jums tiesiog reikės standartinių paklodžių ir įprastos viengulės antklodės. Jei pasirinksite europietišką lovą 90 cm x 200 cm dydžio čiužiniui, turėsite nusipirkti didesnį paklodę. Juos galima lengvai rasti daugelyje mažmeninės prekybos parduotuvių arba internete. Galite naudoti įprastą vienvietę antklodę.

Užsakymo Nr. KMC220140

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: