Organizatorių archyvo nuotr.

Kartais išties sudėtinga sugalvoti, kaip dar pasipuošti savo namus. Greičiausiai kiekvienas asmuo nuolat nori dar kaip nors juos patobulinti, jog šiuose būtų gera bei jauku gyventi. Visgi, ne visi sugeba sugalvoti kokią nors naują detalę, ją suderinti su kitais aplink esančiais daiktais. Kiliminiai takai gali tapti puikia išeitimi tokiu atveju. Jie ne tik gražiai atrodo, tačiau turi ir kitų privalumų, apie kuriuos greičiausiai nė nesusimąstėte.

Nuostabiai papuoš Jūsų namus

Kiliminio tako panaudojimo spektras be galo platus, todėl šį išties sugebėsite priderinti beveik bet kuriame namų kambaryje – miegamajame, koridoriuje, virtuvėje ar svetainėje. Pavyzdžiui, galite pasitiesti du kiliminius takus iš abiejų lovos pusių arba padėtį šį grožį virtuvėje, šalia spintelių. Be to, tokia interjero detalė puikiai tiks net ir vonios kambaryje – suteiks gerokai daugiau komforto ir atrodys išties gražiai.

Ne tik grožis, tačiau ir apsauginė priemonė

Gali pasirodyti, jog kiliminis takas naudingas tik tuomet, jeigu norite kažko gražaus ir naujo savo namams. Visgi, tai ne tik puiki interjero detalė, bet ir išties naudingas dalykas, turintis gerokai daugiau privalumų, nei galėtų pasirodyti. Pavyzdžiui, toks takas neleis Jums paslysti, o tai gali būti itin aktualu vonios kambaryje, kai sušlapę lipate iš dušo. Be to, kiliminis takas sugeria ir žingsnių aidą, todėl namuose visuomet tvyros ramybė, o naktį galėsite nebijoti keliauti į tualetą, nes namiškius prižadinti taps sudėtingiau. Svarbu paminėti ir tai, jog šis takas saugo ne tik Jus, bet ir grindis, todėl tai puiki priemonė skirta ne vien grožiui.

Atsižvelkite į spalvas bei raštus

Nors kiliminiai takai atrodo išties puikiai, labai svarbu, jog juos suderintumėte su kitomis namuose esančiomis detalėmis. Visuomet atsižvelkite į tai, kokį stilių stengiatės sukurti, o tik tuomet pasirinkite atitinkamą spalvą bei raštą. Be to, atkreipkite dėmesį į tinkamą dydį –  juk voniai, koridoriui ar miegamajam skirti takai turėtų būti visiškai skirtingi, tad nepamirškite išmatavimų.

Užsakymo Nr. KMC210105

Rekomenduojame

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: