Organizatorių archyvo nuotr.

„Norfa“ – tai vienas tų prekybos centrų, kuris kasdienių prekių gali pasiūlyti tikrai patraukliomis kainomis, tad nieko keisto, jog norintys sutaupyti dažniausiai renkasi būtent šią prekybos vietą. Šiame prekybos centre įvairios produkcijos galima įsigyti pigiau ir be taikomų nuolaidų, tačiau tuomet, jei pasidomėsite, kokias nuolaidas žada specialus Norfa leidinys, kurį pavartę galite susipažinti su šiuo metu vykstančiomis akcijomis. Naują leidinį visada galite peržiūrėti tiesiog internetinėje erdvėje – tam teks paskirti vos porą laisvų minučių, ir nereikės ieškoti spausdinto nuolaidų katalogo.

Reguliariai atnaujinamos akcijos

Kiekvieną savaitę galite tikėtis vis kitų šio prekybos tinklo akcijų, kurios įvairios kasdienės produkcijos leis įsigyti kur kas mažesnėmis kainomis. Jei parduotuvėje lankotės ne kiekvieną dieną, bet kartą ar du kartus per savaitę, naudinga iš anksto pasidomėti, kokios šiuo metu yra taikomos nuolaidos, ir tai jums padės sutaupyti. Visada yra palanku susidaryti būsimų pirkinių sąrašą, kuriuo vadovaudamiesi galėsite įsigyti visos reikalingos produkcijos, o už numatytą prekių krepšelį teks mokėti gerokai mažiau pinigų.

Dėmesys skirtingiems pirkėjų poreikiams

Norfa leidinys siūlo įsigyti įvairios akcinės produkcijos: tai gali būti  kasdieniai maisto produktai,  įvairios namų apyvokos prekės, ir t.t. Tikėtina, kad šio prekybos tinklo parduotuvėse kiekvienas pirkėjas galės rasti aktualiausių pasiūlymų, todėl apsipirkimo procesas bus tikrai sklandus. Turbūt kiekvienam pirkėjui bent kartą yra tekę atsidurti panašioje situacijoje: iš parduotuvės parsinešti pilni maišai produktų, tačiau valgyti vis tiek nėra ką. Kad taip nenutiktų, vertėtų dar iš anksto planuoti būsimus pirkinius, ir numatyti, kokių maisto produktų prireiks tam tikrų valgių ruošimui.

Pasvarstykite apie nuolaidų kortelės įsigijimą

„Norfa“ prekybos tinklas siūlo įsigyti nuolaidų kortelę, kuri užtikrina ne vien tik momentinę nuolaidą, bet taip pat ir virtualių pinigų kaupimą. Priklausomai nuo to, kiek pinigų išleidžiate „Norfa“ parduotuvėse, į jūsų nuolaidų kortelės sąskaitą sugrįžta dalis pirkinių vertės, ir šiuos sukauptus eurus galite panaudoti kito apsipirkimo metu. Naudodamiesi „Norfa“ nuolaidų kortele galite padengti iki 50 procentų krepšelio sumos, taigi, tai yra tikrai patraukli galimybė sutaupyti pinigų.

Siūloma išskirtinė produkcija

„Norfa“ parduotuvėse galite rasti ir tokių prekių, kurios yra siūlomos išskirtinai tik šio prekybos tinklo parduotuvėse. Būtent todėl dalis pirkėjų kasdieniam apsipirkimui renkasi būtent šį prekybos centrą, kuriame yra siūlomos aukščiausios kokybės prekės pačiomis palankiausiomis kainomis. Norfa leidinys padeda pirkėjams sužinoti apie šiuo metu aktualius pasiūlymus, taigi, turėsite  puikią galimybę paprasčiau kontroliuoti apsipirkimo procesą.

„Norfa“ prekybos tinklas ypatingą dėmesį skiria visiems pirkėjams: reguliariai rengiamos apklausos padeda išsiaiškinti svarbiausius vartotojų poreikius, todėl tai padeda tobulėti. Jei norite būti išgirsti, paprasčiausiai galite užpildyti trumpą apklausos anketą šios parduotuvės internetinėje svetainėje, ir būtent tai gali paskatinti tam tikrus prekybos tinklo pokyčius.

Užsakymo Nr. KMC200163

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: