Pexels.com archyvo nuotr.

Ne paslaptis, jog nuo biure puoselėjamo interjero priklauso ir pirmasis klientų įspūdis, ir darbuotojų savijauta bei komfortas, todėl formuojant atitinkamą atmosferą, reikia apgalvoti daugybę aspektų. Išskyrėme pagrindinius patarimus, kurie padės sukurti ir žavingą, ir patogią Jūsų ofiso aplinką – kai kuriuos iš jų galėsite pritaikyti ir tuomet, jei nusistovėjusiai atmosferai norisi suteikti kur kas daugiau gyvybingumo. Nuo ko tuomet reikėtų pradėti?

Daugiausiai dėmesio skirkite pirmajam įspūdžiui

Nesvarbu, ar Jūsų biure yra registratūra, ar tai tik nedidelis laukiamasis, pasistenkite, kad ši erdvė atrodytų nepriekaištingai. Juk būtent čia tiek verslo partneriai, tiek klientai ar būsimi darbuotojai pradės formuotis savo nuomonę apie Jūsų įmonę – atitinkami dizaino sprendimai juos gali nukreipti tinkama linkme. Šiuo atveju svarbu pagalvoti, kaip stengiatės save reprezentuoti: jei puoselėjate klasikines vertybes, laukiamasis taip pat neturėtų atrodyti iššaukiančiai, tačiau jeigu garsėjate nestandartiniais sprendimais, juos reikėtų priimti net ir kuriant šios patalpos interjerą. Lengva nebus, tačiau jei padarysite gerą pirmąjį įspūdį, vėliau galėsite šiek tiek atsikvėpti.

Paskirkite erdvės atsipalaidavimui

Šiais laikais vis daugiau dėmesio skiriama darbuotojų gerovės kūrimui – manoma, jog jei darbe jie galės jaustis tarsi namuose, padidės jų produktyvumas ir netgi kūrybingumas. Tai viena iš priežasčių, kodėl ofisuose stengiamasi sukurti atpalaiduojančias laisvalaikio erdves. Jei tik turite laisvos vietos, apie tokį kampelį turėtumėte pagalvoti ir Jūs – jei sumaniai viską planuosite, tam užteks ir visiškai nedidelės ofiso zonos. Kokia veikla geriausiai padės atsipalaiduoti, priklauso nuo paties kolektyvo, tačiau dažniausiai tam pasitelkiami stalo futbolo stalai, žaidimų konsolės ir kitos panašios pramogos.

Pakelkite darbuotojams nuotaiką

Toliau tęsiant darbuotojų gerovės temą, vertėtų pagalvoti apie tai, kokios papildomos detalės galėtų sukurti jaukią ofiso aplinką, kurioje jiems iš tiesų būtų gera leisti laiką. Šiam tikslui dažnai pasitelkiami įvairiausi augalai, įdomiai atrodantys paveikslai ar netgi biuro augintiniai – tiesa, dažniausiai jais tampa triukšmo nekeliančios žuvytės. Nors gali pasirodyti, jog tokie elementai blaškys kolektyvo dėmesį, bet kuris darbuotojas patvirtintų, kad tokiame ofise laikas prabėga kur kas maloniau – tai ir turėtų būti vienas iš pagrindinių Jūsų tikslų.

Pridėkite daugiau šviesos šaltinių

Pirmiausia, jei tik įmanoma, pasistenkite sukurti kuo daugiau natūralios šviesos – įrodyta, kad ji žmones daro laimingesniais ir produktyvesniais, todėl tikėtina, kad tai atsispindės ir darbo rezultatuose. Visgi, jei tokios galimybės nėra, verta pagalvoti apie papildomus šviesos šaltinius, kurie biurui pridės jaukumo ir tuo pačiu padės išvengti niūrios atmosferos. Ką nuspręsite pasirinkti, priklauso tik nuo Jūsų pačių: tai gali būti ir žavingos LED juostos, ir įdomūs pakabinami šviestuvai, ir netgi pastatomi jų modeliai. Svarbiausia, kad ofise neliktų neapšviestų kampų – tuomet patalpa iš karto taps gerokai jaukesnė.

Investuokite į aukštos kokybės baldus

Tikriausiai esate girdėję posakį, jog taupiems dažniausiai reikia susimokėti du kartus – tokia situacija tikrai galima tuo atveju, jeigu nuspręsite pataupyti rinkdamiesi būtent biuro baldus. Jie bus intensyviai naudojami kiekvieną dieną, tad nusidėvėjimas yra neišvengiamas, tačiau jei investuosite į aukštesnės kokybės gaminius, teks gerai pasistengti, jog pastebėtumėte pirmuosius jų dėvėjimosi požymius. Be to, aukšta kokybė atsispindi ir baldų išvaizdoje, taigi daug lengviau išplėtosite solidžią ofiso aplinką. Platų biuro baldų pasirinkimą siūlo Pigu.lt el. parduotuvė – čia juos įsigysite itin gera kaina.

Išsaugokite tvarką

Nedidelė erdvė, kurioje yra daug žmonių, labai greitai gali tapti netvarkinga – tuomet bet kokie interjero sprendimai gali prarasti savo žavesį. Kad taip nenutiktų, iš anksto pasirūpinkite sandėliavimui skirtais baldais: jais dažniausiai tampa spintelės ir lentynos. Tiesa, tarp tokių gaminių rasite ir labai stilingų variantų, kurie galės papildyti kruopščiai Jūsų plėtojamą stilistiką. Žinoma, į šią užduotį galite pažiūrėti ir netradiciškai – svarbiausia, kad galutinis rezultatas leistų mėgautis kaip įmanoma tvarkingesne aplinka.

Pritaikę šiuos patarimus savo biure, labai greitai suformuosite tokią aplinką, kurioje maloniai jausis užsukę svečiai ir maksimaliai į darbus galės susikoncentruoti Jūsų darbuotojai. Svarbiausia pakankamai dėmesio paskirti jų komfortui ir tuo pačiu nepamiršti pagrindinių Jūsų įmonės vertybių – suderinę šiuos aspektus, pasieksite pačių geriausių rezultatų.

Užsakymo Nr. KMC200123

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: