Organizatorių archyvo nuotr.

Šiais laikais, kai globalizacija tampa vis spartesnė, sėkmingas verslas nebeįsivaizduojamas be gerų anglų kalbos įgūdžių. Jie svarbūs tiek mezgant naujas pažintis ir plečiant klientų ratą, tiek bendradarbiaujant su partneriais visame pasaulyje. Siekiant geriausių rezultatų, kartais prireikia ir pagalbos. Patyręs anglų vertėjas gali padėti įveikti kalbos barjerą ir netgi sudaryti norimą sandorį. Ką svarbu prisiminti bendraujant verslo reikalais?

Bendravimas akis į akį

Vienas iš geriausių bendravimo būdų tiek asmeniniame gyvenime, tiek versle – akis į akį. Planuojant prisistatymą potencialiems partneriams ar klientams, rekomenduojama rinktis tiesioginį, o ne virtualų bendravimą. Žinoma, kartais dėl užimtumo ar atstumo surengti gyvą susitikimą sudėtinga, tačiau daugeliu atvejų šis sprendimas suteikia daugiau naudos.

Įvaizdį kuriate nuo pat pirmojo gesto – rankos paspaudimo, kuris parodo pagarbą ir pasitikėjimą. Gyvas bendravimas leidžia geriau suprasti pašnekovą, stebėti jo kūno kalbą ir, reikalui esant, pakreipti pokalbį norima linkme. Be to, gyvai bendrų sprendimų pasiekiama daug greičiau nei virtualioje erdvėje. Jei abejojate savo užsienio kalbos žiniomis, rinkitės paslaugas, kurias teikia anglų vertėjas.

Pokalbio pradžioje gali būti šiek tiek nedrąsu, tačiau reikėtų nepasimesti – verslo susitikimo metu svarbu jaustis lygiaverčiais partneriais. Organiškas, t. y. nei per daug familiarius, nei per daug suvaržytas bendravimas leis atskleisti savo kompetenciją. Profesionalus anglų k. vertėjas visada pasiruošęs pasirašyti konfidencialumo sutartį ir jos tvirtai laikytis, tad jūsų pokalbio turinys nepasieks jokių trečiųjų asmenų.

Geras kalbos išmanymas

Bendraujant verslo klausimais anglų kalbos lygis išties svarbu. Sklandi, raiški kalba reikalinga ir bendraujant el. laiškais, ir nuvykus į susitikimą. Geri įgūdžiai įgaunami per praktiką, o jaučiantiems patirties trūkumą verčiau rinktis vertimų biuro paslaugas. Planuojantiems į priekį organizuojami specialūs kursai, kurių metu kiekvienam sudaromi individualūs mokymo planai. Patyrę specialistai ir naujausios metodikos padeda pasiekti akivaizdžių rezultatų ir suteikia drąsos.

Jei pagalbos reikia čia ir dabar, vienas iš efektyviausių sprendimų yra anglų vertėjas. Jis visada padės suprasti ir perteikti reikiamą informaciją, užtikrindamas greitą komunikaciją su partneriais ar klientais, kad ir kiek kilometrų jus skirtų. Verta pastebėti ir tai, kad dėl didžiulės darbo patirties vertimo specialistai dažniausiai turi sukaupę papildomų žinių ir gali pateikti naudingų įžvalgų, pavyzdžiui, kokių žodžių ar tono vengti, ir priešingai – ką daryti dažniau.

Puikus savo srities išmanymas

Siekiant jaustis tvirtai ir kurti savimi pasitikinčio profesionalo įspūdį, būtina puikiai išmanyti savo darbą. Tačiau to nepakanka. Šiais laikais, kai rinkos pokyčiai vyksta milžinišku greičiu, tvirčiausias pozicijas užima tie, kurie nuolat tobulėja. Ilgalaikės sėkmės pagrindas – patikimi partneriai, tiekėjai ir klientai. Verta pasistengti, kad kalbos barjeras netaptų trikdžiu, neleidžiančiu tinkamai perteikti savo srities žinias. Anglų vertėjas padeda išvengti tokio pavojaus, tad komunikacija vyksta sklandžiai, o specialistai pasirodo taip, kaip ir siekia – profesionaliai.

Naujų kontaktų mezgimas

Verslininkai nuolat mezga naujus kontaktus. Vietų, kur galima tai padaryti, yra daugybė: pradedant viešomis konferencijomis ir uždarais įmonių renginiais, baigiant socialiniais tinklais. Pasinaudoję vertimų biuro organizuojamais kalbų mokymais, įgausite daugiau pasitikėjimo savimi, todėl drąsiau bendrausite su žmonėmis iš viso pasaulio. Net ir netikėčiausios pažintys gali išsivystyti į sėkmingą bendradarbiavimą ateityje – pačiuose kalbų kursuose dažnai susitinka įvairių verslo sričių profesionalai.

Pateiktus patarimus pritaikius realiame gyvenime, verslo komunikacija anglų kalba tampa kur kas paprastesnė. Tad kodėl gi neišbandžius jums aktualaus sprendimo? Specialūs mokymai ar anglų vertėjas gali suteikti daugiau drąsos, atverti daugiau galimybių neriant į plačias ir sudėtingas užsienio rinkas.

Užsakymo Nr. KMC190102

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: