(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Gruodžio 3 dieną, penktadienį, kauniečiai kviečiami į kalėdinę labdaros mugėje, kuri jau septintus metus iš eilės vyks Kauno kolegijoje.

Apsilankiusieji kolegijoje vyksiančiame renginyje galės įsigyti nestandartinių rankų darbo meno dirbinių, kuriuos sukūrė Kauno kolegijos studentai ir dėstytojai, į svečius su savo dirbiniais ketina atvykti ir tautodailininkų.

12 valandą prasidėsiančioje mugėje kolegijos bendruomenės nariai ir svečiai pardavinės nebrangias, akiai mielas smulkmenas: įvairiomis technikomis sukurtus vienetinius papuošalus, dailiai nertas skaras, vazeles, buities įrankius, stiklo, medžio, odos dirbinius ir panašius daiktus.

Pasak Vitalijos Skėruvienės, Kauno kolegijos darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkės, vienos pagrindinių mugės organizatorių, toks renginys itin naudingas tiek pirkėjams, kuriems siūlomi dirbiniai be galerijų ir parduotuvių antkainių, tiek patiems menininkams – šie turi galimybę pristatyti savo kūrinius ir pabendrauti su žmonėmis akis į akį. Anot V. Skėruvienės, svarbiausia, kad surinktomis lėšomis galima pradžiuginti tuos, kuriems gyvenimas nepašykštėjo sunkios naštos.

Kiekvienais metais mugėje surinktos lėšos skiriamos paremti sunkiau finansiškai besiverčiančius ar nelaimių užkluptus Kauno kolegijos studentus ir dėstytojus. Praėjusiais metais surinkta parama – daugiau kaip 2500 litų – buvo įteikta dviems Kauno kolegijos darbuotojoms. Kauno kolegijos darbuotojų profesinė sąjunga nusprendė paremti dėstytoją, kurios penkiolikmečiui sūnui buvo atliekama inkstų transplantacijos operacija, kitą darbuotoją buvo užklupusi sunki onkologinė liga.

Kauno kolegijos kalėdinė labdaros mugė vyks gruodžio 3 dieną 12-15 val. centrinių rūmų fojė (Pramonės pr. 20, Kaunas).

Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: