"Moterys už futbolą" FB archyvo nuotr.

Stereotipus griaunantis judėjimas “Moterys už futbolą” susilaukė pripažinimo ne tik mūsų šalyje, bet ir Europos mastu.

Kasmetiniuose Europos futbolo federacijų sąjungos (UEFA) rinkodaros apdovanojimuose moteris ir merginas vienijantis judėjimas išrinktas geriausiu kūrybiškumo ir šiuolaikiškumo kategorijoje.

UEFA rinkodaros rinkimuose kandidatus pateikė daugelis žemyno futbolo federacijų. Kategorijoje už kūrybiškumą ir šiuolaikiškumą populiarinant moterų futbolą buvo nominuoti aštuonių skirtingų šalių projektai. Lietuvos futbolo federacijos (LFF) inicijuotą projektą “Moterys už futbolą” UEFA pripažino geriausiu.

“Būti pastebėtiems tarp daugelio šalių yra didelis pasiekimas ir viso šio judėjimo įvertinimas. Projekto sėkmę labiausiai lėmė šaunių ir iniciatyvių dailiosios lyties atstovių pastangos”, – sakė Lietuvos moterų futbolo asociacijos (LMFA) prezidentas Artūras Krukis.

Judėjimo globėja Vaida Grikšaitė-Česnauskienė džiaugėsi vylėsi, jog “Moterys už futbolą” gyvuos dar ne vienerius metus. “Labai malonu dalyvauti ir prisidėti. Linkiu šiam projektui toliau plėstis ir augti”, – kalbėjo vyrų rinktinės futbolininko Deivido Česnauskio žmona.

Judėjimas “Moterys už futbolą” siekia parodyti, kad futbolas – tai ne tik profesionalus sportas, bet ir gyvenimo būdas, laisvalaikio praleidimo forma, pramoga visai šeimai. Judėjimo nariai yra susibūrę socialinio tinklo “Facebook” puslapyje, kartu dalyvauja įvairiuose futbolo renginiuose.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto
tinklalapiuose be raštiško UAB “BNS” sutikimo draudžiama.

 

Sponsored video

Taip pat skaitykite: