(c) Kaunas.lt archyvo nuotr.

Ketvirtadienį Kauno miesto savivaldybėje lankėsi Europos Sąjungos ir NATO šalių ambasadų Lietuvoje atstovai. Miesto vadovai svečiams pristatė ekonominio ir kultūrinio bendradarbiavimo galimybes. Kaune lankėsi Čekijos, Vokietijos, Latvijos, Airijos, Nyderlandų Karalystės, Suomijos, Jungtinės Karalystės, Prancūzijos Respublikos, Ispanijos Karalystės, Lenkijos, Norvegijos ambasadų atstovai.

Meras Andrius Kupčinskas pasveikino atvykusius diplomatinių atstovybių atstovus ir pažymėjo, kad tai pirmas kartas, kai Kaune lankosi toks didelis užsienio diplomatų būrys. „Dėkojame ambasadoms už globą ir bendradarbiavimą, stiprinant Kauno ir giminingų miestų ryšius. Džiaugiamės visomis užsienio investicijomis mūsų mieste ir norime plėsti bendradarbiavimą ekonomikos, kultūros ir kitose srityse“, – pažymėjo A. Kupčinskas, sveikindamas miesto svečius.

Miesto plėtros departamento direktoriaus pavaduotojas Saulius Lukošius ambasadų atstovams pristatė Kauno ekonominę padėtį, pagrindinius investicinius projektus. Miesto vadovas paprašė diplomatų atkreipti savo šalių verslininkų dėmesį į tokius investicinius projektus, kaip Laisvės alėjos rekonstrukcija, požeminės stovėjimo aikštelės Vienybės aikštėje koncesija, „Oro parkas“ projektą. Susitikime pabrėžta, kad iš Aukštosios Fredos iškėlus karinių oro pajėgų postą, Kaunas įgis 30 ha teritoriją, kurioje investuotojai galės vystyti savo veiklą.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: