(c) Kaunas.lt archyvo nuotr.

Šeštadienį Kaune vyks „8×8“ futbolo turnyras, kuriame susikaus beveik 500 futbolo mėgėjų. Asociacijos „Sportuojanti Lietuva“ organizuojamas renginys sulaukė ne tik miestiečių, bet ir Lietuvos futbolo federacijos (LFF) palaikymo.

„Sveikiname šią iniciatyvą, nes futbolo turnyrų niekada nebus per daug. Iš mėgėjiško futbolo atsiranda ir profesionalai, bet jei tai ir neįvyksta – tokie futbolo renginiai yra geras ir sveikas laisvo laiko praleidimo būdas“, − teigia LFF prezidentas Liutauras Varanavičius.

Šeštadienį vyksiančiame „8×8“ futbolo turnyre dalyvaus 32 komandos, sudarytos iš įvairaus amžiaus futbolo mėgėjų – nuo pradedančio jaunimo iki veteranų. Savo įgūdžius aikštelėje demonstruos ir žinomas sporto žurnalistas Nerijus Kesminas.

Nugalėtojų laukia medaliai ir taurės, o pralaimėjusiųjų – paguodos prizai. Visos varžybos vyks Kauno futbolo akademijoje, teisėjaus 4 LFF teisėjai.

Asociacijos „Sportuojanti Lietuva“ direktorius Arūnas Samochinas tikisi, kad šis renginys taps tradiciniu. Tuo tarpu LFF vadovas viliasi, kad tokie turnyrai neapsiribos tik Laikinąja sostine.

„Tikiuosi, kad tokių turnyrų daugės ne tik Kaune, kur prie futbolo akademijos tam yra sukurtos puikios sąlygos, bet ir kituose miestuose, kuriuose pagal LFF dirbtinių dangų projektą atsiranda vis daugiau aikščių“, − sako L. Varanavičius.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: