(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Antradienį Kaune prasidėjo gyventojų apklausa, kurios metu norima sužinoti gyventojų nuomonę dėl seniūnijų skaičiaus mažinimo.

Gyventojams bus užduodamas klausimas „Ar manote, kad Kauno miesto savivaldybės administracijos seniūnijų skaičius turi būti sumažintas nuo 11 seniūnijų iki 8 seniūnijų?“. Atrankinė apklausa bus atliekama gyventojų būstuose bendradarbiaujant su Kauno technologijos universitetu ir UAB „Factus Dominus“.

Pirmadienį Kauno miesto savivaldybės mažojoje salėje susirinkę Kauno technologijos universiteto (KTU) sociologijos studentai išklausė instruktažą, kaip kokybiškai atlikti gyventojų apklausą.

KTU sociologijos mokslus studijuojantys studentai turės puikią galimybę patys tapti interviuotojais, įgys unikalios patirties, atliekant taikomuosius lauko tyrimus. Studentams patarta, kaip tinkamai apklausti gyventojus, kaip nesutrikti skirtingose situacijose.

Studentams būsimame darbe sėkmės palinkėjo Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas. Savivaldybės Tarybos narė Gintarė Skaistė padėkojo KTU studentams už tai, kad šie padės miesto valdžiai atlikti apklausą. „Nuoširdžiai dėkojame, kad prisidedate prie miesto iniciatyvų. Savo darbu ir valia parodote, kad jums labai svarbus jūsų miestas. Apklausos metu gauti rezultatai bus naudingi priiminėjant sprendimus“, – sakė G. Skaistė.

Kauno miesto savivaldybės taryba dar spalio mėnesį nusprendė atlikti Kauno miesto gyventojų apklausą dėl seniūnijų skaičiaus mažinimo.

Apklausa atliekama atsižvelgiant į Savivaldybės kontrolieriaus pateiktas rekomendacijas ir pastabas. Pasak savivaldybės kontrolieriaus Gedimino Raudonio, jei ateityje seniūnai bus renkami tiesiogiai, savivaldybei būtų ekonomiškai racionaliau rinkimus rengti jau susiformavusiose 8 rinkiminėse apygardose.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: