(c) stock.xchng archyvo nuotr.

Penktadienį paaiškėjo, kad prieš pat ketvirtadienį vykusį miesto Tarybos posėdį susirgęs Kauno 2-osios klinikinės ligoninės direktorius Tautvydas Jankauskas jau pasveiko ir gali toliau vadovauti įstaigai.

Priminsime, kad ketvirtadienį Kauno miesto savivaldybės taryba pritarė, kad Kauno 2-osios klinikinės ligoninės direktoriumi dabartinio vadovo T.Jankausko nedarbingumo laikotarpiu laikinai dirbtų Arvydas Rimkevičius.
Posėdyje buvo svarstomas Savivaldybės administracijos siūlymas direktorių T. Jankauską atleisti iš pareigų dėl šiurkštaus darbo pareigų pažeidimo.

Socialinių reikalų departamento direktorius Gediminas Jankus teigė, kad būtent T. Jankauskas stabdo Kauno miesto savivaldybei priklausančių sveikatos priežiūros įstaigų – Kauno Raudonojo Kryžiaus klinikinės ir Kauno 2-osios klinikinės ligoninių – reorganizavimą, sujungiant jas.

Tačiau paaiškėjo, kad prieš pat posėdį T. Jankauskas susirgo. Vyriausybės atstovė Rasa Noreikienė Tarybos narius ketvirtadienį informavo, kad šis sprendimas negali būti svarstomas, nes direktorius susirgo paskutinę dieną, kada turėjo pateikti paaiškinimą dėl kaltinimų. Pats direktorius Kauno miesto savivaldybę informavo, kad pateiks paaiškinimą pirmą dieną po ligos.

Penktadienį Arvydui Rimkevičiui nuvykus į 2-ąją klinikinę ligoninę, jį ir ligoninės steigėjos – Savivaldybės atstovus pasitiko priešiškai nusiteikusių darbuotojų grupelę, kurie įžeidinėjo atvykusius asmenis, bandė juos išprovokuoti. Vėliau pasirodė ir ligoninės direktorius T. Jankauskas, kuris netrukus pareiškė, kad jau pasveiko.
„Mus penktadienį ryte ligoninėje pasitiko priešiškai nusiteikusių darbuotojų grupelė. Vėliau pasirodė ir ligoninės direktorius T. Jankauskas. Jis pareiškė, kad pasikonsultuos, ar jau gali dirbti dėl sveikatos būklės. Netrukus jis vėl pasirodė ir pareiškė, kad jau pasveiko. Tai reiškia, kad T. Jankauskas dabar toliau dirba direktoriumi. T. Jankauskui priminėme, kad jis Savivaldybės administracijos direktorei turi parašyti raštišką pasiaiškinimą. Jis pažadėjo tai padaryti dar penktadienį“, – teigė G. Jankus.

Tarybos sekretoriato informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: