Kauno arenos valdymo sutartį numatoma pasirašyti kitą savaitę

Paskelbė: Vilis Eizentas Data: 2010-01-12 03:09

Spausdinti | Komentarai

(c) D. Kanapecko nuotr.

Antradienį Kauno miesto savivaldybė pakvietė konsorciumo VšĮ „Kauno Žalgirio rėmėjas“ ir   asociacijos „Kauno futbolo ir beisbolo klubas“ įgaliotą pasirašyti sutartį atstovą,  VšĮ „Kauno Žalgirio rėmėjas“ direktorių Paulių Motiejūną, pasirašyti Kauno pramogų ir sporto rūmų Nemuno saloje valdymo ir naudojimo koncesijos sutartį, tačiau gavus oficialų būsimo koncesininko prašymą, sutarties pasirašymo data sutarta nukelti į sausio 18 dieną.

VšĮ „Kauno Žalgirio rėmėjas“ kreipėsi į Kauno miesto savivaldybės administracijos direktorių Vygandą Gudėną su prašymu pakeisti Kauno arenos valdymo ir naudojimo koncesijos sutarties pasirašymo laiką į 2010-01-18 dėl šios įstaigos direktoriaus Pauliaus Motiejūno tarnybinės komandiruotės į užsienį.

Kauno arenos valdymo ir naudojimo koncesijos sutartį numatoma pasirašyti pirmadienį 11 val. savivaldybės Mažojoje salėje.

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
traffix.lt