Kauno mažasis teatras išvyksta į gastroles Hamburge
(c) Kauno mažojo teatro archyvo nuotr.

Kauno mažasis teatras Lietuvių-vokiečių kultūros draugijos kvietimu išvyksta į gastroles Vokietijoje, kurių metu Hamburgo Kammerspiele teatro scenoje rugsėjo 3 d. žiūrovams suvaidins pjesės autoriaus ir režisieriaus Vytauto Balsio spektaklį „Žmogus medyje“.

Spektaklis „Žmogus medyje“ apie mįslingąjį „aš“, kuris myli, kenčia, kerštauja ir atleidžia, nes žmogus visada yra kažkas daugiau.

Spektaklyje akcentuojama tai, kaip žinia keičia žmones ir pasaulį“, – kalbėjo režisierius ir pjesės autorius V. Balsys. Žinia, pasak režisieriaus, gali būti „bloga, gera ir netikėta lyg žaibas iš giedro dangaus.“ „Kokia ji bus spektaklyje – tegul būna intriga žiūrovui“.

Tai trijų personažų gyvenimo istorija, kupina ištikimybės priesaikų ir jų laužymo, šmaikščių apibendrinimų, netikėtų veiksmo vingių bei tragikomiškų situacijų.

Pagrindinis herojus, kurį tragikomedijoje įkūnija aktorius R. Šimukauskas 12 metų slapstosi medyje nuo keršto ir bausmės, kurio gyvenimą lyg žaibas apverčia likimo išdaiga, tačiau viltis nušvinta ir išgydo nesantaikos žaizdas bei pakeičia įvykių eigą.

Tuomet spektaklio pagrindinis herojus, tarsi medis, rankomis ir mintimis siekia dangaus, bet nepažinus, likimas jį nuleidžia ant žemės ir kojomis priverčia eiti savo meilės, vilties, tikėjimo keliu.

„Visi personažai ieško savęs. O ar jiems tai pavyks padaryti, žiūrovai atsakymus turės surasti patys, tapdami siužeto dalyviais, ne tik stebėtojais“- kalbėjo režisierius V. Balsys.

Vaidmenis spektaklyje kuria aktoriai Ramūnas Šimukauskas, Jolita Ross ir Saulius Bagaliūnas. Spektaklio dailininkas – Artūras Šimonis, kompozitorius – Antanas Jasenka.

Spektaklio režisierius ir visa kūrybinė grupė džiaugiasi, kad su Kauno mažojo teatro kūrėjų veikla turės galimybę susipažinti Hamburgo publika. Kūrybinė grupė pažada įtikinamą istoriją bei mąstymo malonumą ieškant spektaklyje savęs paties.

Kauno mažojo teatro informacija

Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: